Ballina Showbiz Kritikat e shumta drejt Encës për veshjet, reagon fort këngëtarja

Kritikat e shumta drejt Encës për veshjet, reagon fort këngëtarja

no images were found

Enca, këngtarja e famshme është një nga figurat më të komentuara nga mediat e showbizit lidhur me format e saja trupore. Por duket se komentet nuk janë gjithmon pozitive sepse këngtarja ka bërë një reagim tepër të fortë lidhur me kritikat kundrejt saj.

 

“Nëse ke një gjoks të vogël dhe del topless është “modë”, por kur je e bekuar me një gjoks të madh dhe vesh një dekolte, konsiderohet “vulgare”. Ju dh*** standardet e dyfishta”, shkruan Enca.