Ballina Showbiz Kritikat e shumta drejt Encës për veshjet, reagon fort këngëtarja

Kritikat e shumta drejt Encës për veshjet, reagon fort këngëtarja

SHPËRNDAJE

no images were found

Enca, këngtarja e famshme është një nga figurat më të komentuara nga mediat e showbizit lidhur me format e saja trupore. Por duket se komentet nuk janë gjithmon pozitive sepse këngtarja ka bërë një reagim tepër të fortë lidhur me kritikat kundrejt saj.

 

“Nëse ke një gjoks të vogël dhe del topless është “modë”, por kur je e bekuar me një gjoks të madh dhe vesh një dekolte, konsiderohet “vulgare”. Ju dh*** standardet e dyfishta”, shkruan Enca.

Comments

comments

SHPËRNDAJE

Aksident në Durrës, makina e policisë përplaset me një “Benz”

Raporti për konsumin: Rrinë në kafe, por nuk pinë shumë kafe, ja si renditen shqiptarët në botë

Debati për TVSH, Rama i del në krah deputetit socialist: Erion Braçe është zëri që s’i ka tradhtuar kurrë interesat e të dobëtëve, opozita…

A u mbajt i fshehtë rasti i pengmarrjes në Fier? Policia i kundërpërgjigjet Bashës: Ju bëjmë me dije se…

Lotaria Amerikane/ Ambasada e SHBA ka një njoftim të rëndësishëm për aplikuesit: Të gjitha regjistrimet para 18 tetorit, duhet të…

VIDEO/ Anxhelina Shala zhvishet live në emision dhe tregon “shenjat” e dashurisë që i ka lënë deputeti…

Dhuna ndaj të dënuarve, reagon Avokati i Popullit: Të hetohen të gjithë policët që “torturojnë” të burgosurit

Krimi në familje godet sërish, xhaxhai qëllon me thikë nipin 14-vjeçar në Patos (Emri)

FOTO/ Aksident në Tiranë, autobusi i Kombinatit përplas të moshuarën

Kamikazi hedh në erë kamionin, të paktën 231 të vdekur dhe 300 të plagosur (Video+Foto)

Artikulli paraprakVideo/ Gruaja kalon moment krize, i vë flakën shtëpisë megjithë banorë brenda
Artikulli tjetërPezullim i menjëhershëm për drejtoreshën e Informacionit në MAS, ja disa nga shkeljet