Ballina Showbiz Kylie Jenner bëhet nënë për herë të parë, sjell në jetë vajzë

Kylie Jenner bëhet nënë për herë të parë, sjell në jetë vajzë

Ylli televiziv amerikan, njëkohësisht motra e Kim Kardashian, Kylie Jenner ka sjellë në jetë një vajzë.

Lajmin e shumëpritur për familjen Kardashian, e ka publikuar 20-vjeçarja në rrjetin e saj në “Instagram” këtë të diel.

Kylie së bashku me të dashurin e saj Travis Scott kanë konfirmuar lajmin për mediat rozë.

Kylie tha se ajo e mbajti sekretin shtatzëninë e saj për të minimizuar stresin dhe për të pasur diçka për vete.

Duke iu kërkuar falje fansave të saj, Kylie shkruajti: “Më vjen keq që ju kam mbajtur në errësirë dhe mes ​supozimeve. Shtatzënia ime ishte diçka që unë nuk zgjodha ta tregoja përpara botës. E doja për veten time, sepse më duhej të përgatitesha për këtë rol të jetës në mënyrën më pozitive, pa stres, dhe në mënyrë të shëndetshme”.

Sipas Kylie, “shtatzënia ka qenë përvoja më e bukur, fuqizuese dhe ndryshuese e jetës”, që ajo ka pasur gjatë gjithë jetës së saj.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook
LAJM I FUNDIT/ Ekzekutohet me armë shqiptarja në Greqi, dyshohet se e vrau…

E PAZAKONTË/ “Më jep vajzën për nuse, ose ju vrava të gjithëve”, nipi kërcënon me jetë xhaxhain

U arrestua për shpërdorim detyre, lirohet zyrtari i LSI-së. Prokuroria zbuloi se…

Durrës/ Akuzohet për shpërdorim detyre, cili është inspektori i Policisë i arrestuar nga SHÇBA

E rëndë! Banesa në Kombinat përfshihet nga flakët, 80-vjeçari shkrumbohet brenda saj

VIDEO/ Një burim i vërtetë frymëzimi, njihuni me motrat binjake që jetojnë me dy koka në një trup

EMRAT/ Ishin kthyer në makthin e pronarëve aziatikë, njihuni me “3 skifterët” shqiptarë në SHBA

Rikthehet “Balena Blu”, i merr jetën dy motrave minorene. Momenti para se të hidheshin nga kati i 10 (Video)

VIDEO/ Habit drejtori i Ujësjellësit: E kam lënë qëllimisht qytetin tre ditë pa ujë, s’më mori njëri në telefon

Durrës/ I sekuestrohet 2 milionë euro pasuri, kush është biznesmeni me precedentë (Emri)

Artikulli paraprakPërmbytjet në Vlorë, gjendet pa ndjenja në banesë një grua (Emri)
Artikulli tjetërVIDEO/ Publikohen pamjet rrënqethëse, si i hodhi në ajër “Benzi” tre persona në Elbasan