Ballina Showbiz Leonardo DiCaprio “gjuan” modelen seksi të “Victoria’s Secret”

Leonardo DiCaprio “gjuan” modelen seksi të “Victoria’s Secret”

Duket se një tjetër modele seksi ka pushtuar zemrën e donzhuanit të Hollywood-it Leonardo DiCaprio dhe çuditërisht ajo nuk është një engjëll i Victoria ‘s Secret.

Sipas mediave rozë duket se Leonardo DiCaprio i është rikthyer sërish gjuetisë së tij të modeleve. Duket se ai dhe modelia më seksi e momentit  Bella Hadid kanë dalë së bashku. Të paktën sipas E ! News duket se çifti ka filluar të frekuentohet gjatë Festivalit të Filmit në Kanë.
Edhe pse Bella nuk është ende në radhët e engjëjve të i Victoria ‘s Secret duket se ka rënë në sy me pamjen saj engjëllore dhe kjo gjë nuk i ka shpëtuar DiCaprios.
Nëse çifti e zyrtarizon lidhjen e tyre atëherë ai do të ishte një nga çiftet më të bukur të Hollywood-it.