Ballina Kryesore Luana e shfaq veten si më e kërkuara, por komenti i të...

Luana e shfaq veten si më e kërkuara, por komenti i të dashurit është ai që spikat më shumë

SHPËRNDAJE

Luana Vjollca një nga femrat më të bukura në Shqipëri dhe nga më të përfolurat tek showbizi jonë është folur kohët e fundit edhe për dashurinë e saj Krenar Çoçaj.

Pasi janë fotografuar shpesh nën shoqërinë e njëri tjetrit, çifti nuk e kishte zbuluar ende se ndodheshin bashkë deri para pak kohësh ku një fans i zjarrtë i Luanës arriti deri në përndjekje dhe i është dashur Krenarit të përfshihej në këtë histori dhe ti jepte një mësim atij. Mësohet se çifti ka deklaruar në polici se kishin disa vite lidhur bashkë.

Luana ka publikuar një foto të re në Instagram ku duket e veshur me një bluze të gjerë dhe të bardhë ku në të shkruhet “Most Wanted” pra më e kërkuara në shqip. Ajo çfarë bëri përshtypje ishte komenti i Krenarit i cili e ka përforcuar atë shkrim duke i thënë bukuroshes së tij se “Nuk ka asnjë dyshim për këtë”.

Comments

comments

SHPËRNDAJE

“Përçahet PD-ja”, kritiku i Bashës sulmon Jemin Gjanën: Ki respekt të paktën për veten, mos e poshtëroni më shumë…

Degjeneron mbledhja e Kryesisë së PD, Jemin Gjana tenton të rrahë kritiken e Bashës

Çmendet moti/ Fillojnë reshjet e para të dëborës, ja qyteti ku janë zbardhur malet

Operacioni i Policisë në Elbasan, reagon Berisha: Çako i drogës arrestoi 27 endacakë, por me Bandën e Ramës…

Albi Nako qan live në studio për Klaudia Pepën, ajo i dërgoi një videomesazh

Sekuestrohen prona dhe llogari bankare në Tiranë, policia jep detajet: Ja kujt i përkasin

Fotoja e Ramës me Trump, shpërthen Spartak Ngjela: O pafille, shqiptarët s’janë indianë

MAKABRE/ Si u gjetën me këmbë dhe duar jashtë varrit dy vëllezërit nga Devolli?

Sulmi me blind ndaj Policisë, Haki Çako flet për “barrikadën e krimit”: Autori është identifikuar

DETAJET/ Superaksioni i Policisë në Elbasan, arrestohen 27 “të fortë”. Bllokohen prona e mjete superluksoze

Artikulli paraprakZbuloni përse në Indi prindërit nuk i ndëshkojnë fëmijët
Artikulli tjetërDroga shkon me pushime, si u zbuluan mbi 422 kg drogë në një dhomë hoteli në Himarë