Ballina Magazine Luana vjen si një biznesmene, ja çfarë produkti sjell në treg

Luana vjen si një biznesmene, ja çfarë produkti sjell në treg

Jo vetëm moderatore dhe këngëtare, por së shpejti Luana Vjollcën do të mund ta shohim dhe si një biznesmene.

Në puntatën e djeshme të ‘Shiko kush luan’, moderatorja zbuloi se shumë shpejt do të hedhë në treg linjën e saj të parfumeve.

Luana u bë pjesë në një prej lojërave të emisionit të saj, ku i duhej të zgjidhte një aromë parfumi.

“Parfumi im do dalë së shpejti në treg dhe kjo është diçka ekskluzive”- u shpreh moderatorja.
Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook
Gjykata e Apelit Durrës lë në fuqi vendimin e mëparshëm, Dashamir Xhika mbetet në burg

“Hapja e portave drejt ferrit”, artikulli i ‘The Economist’ për ndryshimin e kufijve në Ballkan

FOTO/ Fejohet këngëtari i njohur shqiptar, publikon pamjet e shkëmbimit të unazave

DOSSIER/ “Të lidhur me tela me gjemba”, si u pushkatuan barbarisht nga komunistët 22 intelektualët shqiptarë

VIDEO/ Aksidenti fatal në Shkodër, 1 minutë heshtje në takimin Vllaznia-Teuta

Bulqizë/ Mbulohet nga dëbora, furgoni me 9 pasagjerë bllokohet 2 orë në rrugë

Vlorë/ Rikthehen atentatet me eksploziv, një tjetër shpërthim biznesi në mesnatë

Rrëfimi tronditës i 18-vjeçares shqiptare: Prindërit më mbajnë të burgosur në shtëpi, duan të më…

VIDEO/ Plagosja e dyfishtë në Tiranë, publikohen pamjet e sherrit mes dy grupeve

“Deklaratat për presidentin e përbashkët Shqipëri-Kosovë”, reagon Vasili: Vendi digjet, Rama…

Artikulli paraprakFOTO/ Aksident tragjik në Bulqizë, humb jetën një 25-vjeçar
Artikulli tjetërVIDEO+FOTO/ 12 orët intensive për nxjerjen e furgonit nga lumi, fitohet ‘lufta’ me ujin