Ballina Showbiz Luana Vjollca thyen rrjetin, plot 1 milionë klikime në një foto

Luana Vjollca thyen rrjetin, plot 1 milionë klikime në një foto

SHPËRNDAJE

Luana Vjollca ka qenë mjaft aktive gjatë kësaj vere në rrjetet sociale duke publikuar imazhe nga pushimet e saja. Profili i saj në Instagram është i mbushur me fotografi, në të cilat ajo ka pozuar me rrobabanje por edhe me fustane të magjishëm që i shkojnë vërtetë për shtat.

Prezantuesja e cila tanimë po trondit edhe pas shndërrimit të saj në këngëtare është tepër e njohur për format e saj trupore të cilat i kanë sjellë sukses me ndjekësit e saj të shumtë që mezi presin postimet e reja të bukuroshes simpatike.

Ajo numëron mbi 864 mijë ndjekës në Instagram, që do të thotë se ajo merr me qindra dhe mijëra pëlqime por nuk u ndal me kaq tanimë njëra prej fotove të saj kalon në 1 milionë klikime duke thyer rrjetin. Mesa duket kjo gjë shënon një tjetër sukses dhe tani pritet që Luana të na surprizojë me diçka tjetër të re pasi nga ajo tanimë mund të presim gjithçka.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook

Comments

comments

SHPËRNDAJE

“Lexon Kadarenë dhe dëgjon Eliza Dumin”, kush është Sladjana Stojiljkoviç, vajza serbe që po studjon gjuhën shqipe në Beograd

VIDEO/ Ministrja e Drejtësisë i përgjigjet denoncimit të qytetarëve, shkarkon “live” 3 zyrtarët e Hipotekave

Rama bën për “ujë të ftohtë”profesorët e Akademisë së Shkencave: Institucion i rrënuar, kufoma e vetvetes

Urdhëroi vrasjen e 8 mijë burrave myslimanë, Gjykata e Hagës dënon me burg të përjetshëm “Kasapin e Bosnjës”, Ratko Mlladiç

DOSSIER/ Si u vra Vasil Shanto, simbol i rezistencës shqiptare në Luftën e Dytë Botërore

“Jo vetëm gjoba, por dhe…”, Policia Rrugore prezanton Lotarinë e Radarit: Ja çfarë do të fitojnë 20 shoferët më të mirë

“Kemi një vit e gjysmë pa u paguar”, punonjësit e 55 kompanive të By-Passit të Fierit e Vlorës në protestë

Sapo kishte dalë nga burgu, kapet sërish i “forti” shqiptar në Itali. Policia i zbulon kokainë, armë dhe mijëra euro në banesë (Foto)

Skandali/ Ja sa duhet të paguash në spital për t’u futur në operacion pa radhë e pa asnjë dokumentacion (Video)

“Do ta vrasim të birin e kokëmushkës amerikane”, ISIS kërcënon me jetë djalin e Donald Trump, alarmohet Shtëpia e Bardhë

Artikulli paraprakJa kush është një prej “piratëve” shqiptar i cili u arrestua sot në Gjermani, aktiviteti i tij nxirrte miliona
Artikulli tjetërIsmail Kadare flet për herë të parë mbi zgjedhjen e Gramoz Ruçit në krye të Kuvendit: Çdo gjë që ka lidhje me krimet…