Ballina Showbiz Marina Fara publikon foto nudo të Xhenit, ja çfarë i thotë

Marina Fara publikon foto nudo të Xhenit, ja çfarë i thotë

SHPËRNDAJE

Ish-banorja e Big Brother Albania 9, Xhemi Mhillaj ka qenë kohët e fundit në vëmendjen e mediave për ndarjen e saj me ish-banorin tjetër, Benardin.

Ajo është parë duke u shoqëruar me Marina Farën, një prej vajzave më seksi të showbizit shqiptar.

Mesa duket një shoqqri e ngushtë është krijuar mes dy bukurosheve shqiptare nga ku Marina i ka dedikuar një foto me një mbishkrim.

Marina Fara ka publikuar një foto nudo të ish-banores së BBA se është një person i veçantë pasi përveçse është e bukur fizikisht është e bukur edhe shpirtërisht.

“Kukulla ime është shumë e vështirë të jesh e bukur edhe jashtë edhe brenda dhe ti i ke të dyja. Dija vlerën vetes ti je tepër e çmuar”, shkruan Marina.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook

SHPËRNDAJE

Aksident i rëndë në Elbasan, humb jetën 65-vjeçari, policia arreston shoferin (Emri)

Denoncimi: “Eskobari” i Ballkanit emëronte punonjësit e tij në polici

Numri i fundit që ndodhet në vitin tuaj të lindjes tregon shumë për ju: 100% më saktë!

Çmendet moti, ja çfarë na pret javën që vjen

Shenjat e horoskopit që kurrë nuk duhet të dashurohen me njëra-tjetrën, përfundojnë gjithnjë në divorc

Protesta e PD/ Flet deputeti: Shqipëria nuk është më me lugatë por me Balil dhe Habil, nuk do të lejojmë që…

Pse janë trembur sot kaq shumë hordhitë korruptive të Shqipërisë?

EMRI/ Nuk i’u bind urdhërave të policisë, ja si e pëson shkodrani që po transportonte drogë (Video)

VIDEO/ Denoncimi i Berishës: Nuk është Kandahar, por Tirana!

Buxheti i Tiranës 2018: Sa do paguani për taksën e pronës (dyfish), parkimin, hapësirën, rekord nga ndërtimet…

Artikulli paraprakPornostarja shqiptare ju uron një fundjavë të këndshme, poston foto nudo
Artikulli tjetërVIDEO/ Policia ka në lajmërim të rëndësishëm për drejtuesit e mjeteve: Kini kujdes…