Ballina Personazhe Mbesa e Ingrid Gjonit e pranon publikisht: Kam qenë e shëmtuar, por...

Mbesa e Ingrid Gjonit e pranon publikisht: Kam qenë e shëmtuar, por operacionet më zbukuruan

Ajo është një nga femrat më të përfolura në showbizzin shqiptar gjatë kohëve të fundit.

Kjo jo vetëm falë formave seksi të saj, por dhe deklaratave befasuese që herë pas here ajo bën.

Po flasim për aktoren shqiptare, Ana Lika, e cila është gjithashtu mbesa e Ingrid e Inis Gjonit, e cila ka befasuar me një deklaratë të bërë në media.

E ftuar në emisionin “Pop Culture”, aktorja Ana Lika pranoi publikisht se ka qenë e shëmtuar dhe se falë operacioneve të kryera është bërë e lezeçme.

“Kam qenë shumë e shëmtuar por tani jam e bërë. Kam bërë hundën dhe buzët, prandaj jam e lezetshme tani”, tha ajo.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook