Ballina Showbiz Mbesa e Ingrid Gjonit: Pasi më la i dashuri u bëra vajza...

Mbesa e Ingrid Gjonit: Pasi më la i dashuri u bëra vajza llavë

Aktorja shqiptare, Ana Lika ka qenë në një lidhje dashurie, të cilën e bëri publike me pjesëmarrjen e saj në spektaklin e kërcimit ku bëri një deklaratë të ndjeshme.

Me daljet e fundit televizive, ajo ka treguar se romanca e saj ka përfunduar, ndërsa në një intervistë për ‘Why Not’ nga Roza Lati tregoi se është ndjerë vërtetë e dashuruar.

Në lidhje me dashurinë që ka marrë nga ish-partneri, Ana tha: “Një vit, një vit e gjysmë, dy, kam marrë unë boll dhe vitin e fundit se si iku ky muhabet.”

Të gjithë e njohim si vajza bjonde, që më pas eksploroi me ngjyrat dhe tashmë i ka flokët e kuqe, gjë që e lidhi me romancën që përjetoi.

“U bëra vajza llavë, mbasi më la. Më ka lënë, por më lë herë pas here dhe po i njëjti, kjo është më e keqja”, rrëfeu Ana duke mbajtur notat e humorit.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook
Gjykata e Apelit Durrës lë në fuqi vendimin e mëparshëm, Dashamir Xhika mbetet në burg

“Hapja e portave drejt ferrit”, artikulli i ‘The Economist’ për ndryshimin e kufijve në Ballkan

FOTO/ Fejohet këngëtari i njohur shqiptar, publikon pamjet e shkëmbimit të unazave

DOSSIER/ “Të lidhur me tela me gjemba”, si u pushkatuan barbarisht nga komunistët 22 intelektualët shqiptarë

VIDEO/ Aksidenti fatal në Shkodër, 1 minutë heshtje në takimin Vllaznia-Teuta

Bulqizë/ Mbulohet nga dëbora, furgoni me 9 pasagjerë bllokohet 2 orë në rrugë

Vlorë/ Rikthehen atentatet me eksploziv, një tjetër shpërthim biznesi në mesnatë

Rrëfimi tronditës i 18-vjeçares shqiptare: Prindërit më mbajnë të burgosur në shtëpi, duan të më…

VIDEO/ Plagosja e dyfishtë në Tiranë, publikohen pamjet e sherrit mes dy grupeve

“Deklaratat për presidentin e përbashkët Shqipëri-Kosovë”, reagon Vasili: Vendi digjet, Rama…

Artikulli paraprakManjani: Me arrestime bolshevike nuk shkojmë në Europë
Artikulli tjetërPo transportonte 54 kg drogë, arrestohet në kufi 47-vjeçari