Ballina Kryesore Nuk pritej! Silva ndahet nga Dafi, çfarë ka ndodhur me çiftin

Nuk pritej! Silva ndahet nga Dafi, çfarë ka ndodhur me çiftin

Silva Gunbardhi është një nga këngëtaret më të spikatura shqiptare, që përmes zërit të saj fantastik ka mbledhur miliona adhurues.

Gjithashtu dhe bashkëshorti i saj, Dafi Derti nuk mbetet pas, i cili ka një stil të admirueshëm.

Por mesa duket një distancim i papritur ka ndodhur mes tyre, duke na lënë pa fjalë.

Silva dhe Dafi shumë shpejt do të sjellin për publikun një projekt i cili pritet të jetë vërtet një bum i sukseshëm.

Por sipas burimeve të grumbulluara mësohet se është realizuar pjesërisht në Australi, përkatësisht pjesa e Dafit dhe pjesërisht në Shqipëri, pjesa e Silvës.

Klipi mesa duket ka ndarë me 18 orë diferencë çiftin e mrekullueshëm të showbizz-it. Të jenë ndarë vërtetë?

Do e zbulojmë shumë shpejt.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook