Ballina Showbiz Oriola Marashi çmend meshkujt, filmon veten teksa ul streçet dhe… (Video)

Oriola Marashi çmend meshkujt, filmon veten teksa ul streçet dhe… (Video)

Oriola Marashi nuk ndalon së provokuari me postimet e saj në Instagram, aq sa pritet që çdo postim të jetë i tillë.

Oriola Marashi edhe këtë herë ka nagcmuar vëmendjen e meshkujve.

Modelja ka postuar këto dy video në Instastorie, ku shihet duke pritur që maska e vënë në fytyrë të bëjë punën e saj.

Ajo gjithashtu filmon veten teksa ul streçet dhe për pak zbulon pjesën intime dhe kjo gjë, duket se ka çmendur të gjithë ndjekësit meshkuj.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook