Ballina Kryesore Përmbytjet në vend, shpërthen në të shara Gentjan Zenelaj: Çiq***mën… kështu na...

Përmbytjet në vend, shpërthen në të shara Gentjan Zenelaj: Çiq***mën… kështu na shkoj jeta ne shqiptarëve

Situata e rëndë e përmbytjeve në vend si pasojë e reshjeve në vend, duket se e ka irrituar keq aktorin e njohur të humorit Gentjan Zenelaj.

Përmes një statusi në “Facebook”, aktori dhe moderatori i emisionit “Stop” ka shpërthyer keq në të shara, i revoltuar ndaj qeverisë.

“Çiq*tëmën… kështu na shkoi jeta ne Shqiptarëve… Çiq*tëmën… ndërtoje rrugën pa asnjë standard. Çiq*tëmën zër kanale e gërryej lumenj, Çiq*tëmën vazhdojmë i japim votën njerëzve që çdo punë e bëjnë Çiq*tëmën. Sapo u ktheva nga zona e “City Park”, është si zonë lufte, vetëm pasi autostrada është çarë me fadroma uji ka ikur, sepse e kanë ndërtuar me stilin Çiq*tëmën, si çdo investim publik në këtë vend. Sa keq më erdhi për ata njerëz që mbrëmë kanë parë tmerr me sy”, shkruan Genti.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook