Ballina Kryesore Përmbytjet në vend, shpërthen në të shara Gentjan Zenelaj: Çiq***mën… kështu na...

Përmbytjet në vend, shpërthen në të shara Gentjan Zenelaj: Çiq***mën… kështu na shkoj jeta ne shqiptarëve

SHPËRNDAJE

Situata e rëndë e përmbytjeve në vend si pasojë e reshjeve në vend, duket se e ka irrituar keq aktorin e njohur të humorit Gentjan Zenelaj.

Përmes një statusi në “Facebook”, aktori dhe moderatori i emisionit “Stop” ka shpërthyer keq në të shara, i revoltuar ndaj qeverisë.

“Çiq*tëmën… kështu na shkoi jeta ne Shqiptarëve… Çiq*tëmën… ndërtoje rrugën pa asnjë standard. Çiq*tëmën zër kanale e gërryej lumenj, Çiq*tëmën vazhdojmë i japim votën njerëzve që çdo punë e bëjnë Çiq*tëmën. Sapo u ktheva nga zona e “City Park”, është si zonë lufte, vetëm pasi autostrada është çarë me fadroma uji ka ikur, sepse e kanë ndërtuar me stilin Çiq*tëmën, si çdo investim publik në këtë vend. Sa keq më erdhi për ata njerëz që mbrëmë kanë parë tmerr me sy”, shkruan Genti.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook

SHPËRNDAJE

Aksident i rëndë në Elbasan, humb jetën 65-vjeçari, policia arreston shoferin (Emri)

Denoncimi: “Eskobari” i Ballkanit emëronte punonjësit e tij në polici

Numri i fundit që ndodhet në vitin tuaj të lindjes tregon shumë për ju: 100% më saktë!

Çmendet moti, ja çfarë na pret javën që vjen

Shenjat e horoskopit që kurrë nuk duhet të dashurohen me njëra-tjetrën, përfundojnë gjithnjë në divorc

Protesta e PD/ Flet deputeti: Shqipëria nuk është më me lugatë por me Balil dhe Habil, nuk do të lejojmë që…

Pse janë trembur sot kaq shumë hordhitë korruptive të Shqipërisë?

EMRI/ Nuk i’u bind urdhërave të policisë, ja si e pëson shkodrani që po transportonte drogë (Video)

VIDEO/ Denoncimi i Berishës: Nuk është Kandahar, por Tirana!

Buxheti i Tiranës 2018: Sa do paguani për taksën e pronës (dyfish), parkimin, hapësirën, rekord nga ndërtimet…

Artikulli paraprakFOTO/ Françeska Jaçe provokon sërish me foto të nxehta, ekspozon terësisht gjoksin
Artikulli tjetërA e dini se cilët janë 10 ushqimet më të shëndetshme në botë?