Ballina Galeri Plas sherri mes dy këngëtarëve të njohura shqiptare, Enca “bën për 1...

Plas sherri mes dy këngëtarëve të njohura shqiptare, Enca “bën për 1 lekë” Rosela Gjylbegun

Gjatë mbrëmjes së djeshme ka plasur sherri mes dy këngëtareve të njohur shqiptare, Enca Haxhia dhe Rosela Gjylbegut.

Gjithçka nisi pas një deklarate të Rosela Gjylbegut teksa ishte e ftuar në spektaklin “Shiko Kush LUAN”, ku teksa u pyet në një rubrikë se me cilën këngëtare nuk do të bashkëpunonte kurrë dhe përgjigja e saj ishte “Enca”.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i Encës, e cila ka bërë disa postime në Instastory. 

“Hahaha as unë s’do bëja kurrë këngë me Beyoncen”, shkruan ajo. Ndërsa në një postim teksa vijon me ironitë ndaj Roselës shkruan: “Mora vesh se Rosela Gjylbegu qenka akoma gjallë.  Gjyshe shko në shtëpi. Asnjeri nuk do të të shikojë ose të bëjë muzikë me ty”, shkruan Enca.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook
Gjykata e Apelit Durrës lë në fuqi vendimin e mëparshëm, Dashamir Xhika mbetet në burg

“Hapja e portave drejt ferrit”, artikulli i ‘The Economist’ për ndryshimin e kufijve në Ballkan

FOTO/ Fejohet këngëtari i njohur shqiptar, publikon pamjet e shkëmbimit të unazave

DOSSIER/ “Të lidhur me tela me gjemba”, si u pushkatuan barbarisht nga komunistët 22 intelektualët shqiptarë

VIDEO/ Aksidenti fatal në Shkodër, 1 minutë heshtje në takimin Vllaznia-Teuta

Bulqizë/ Mbulohet nga dëbora, furgoni me 9 pasagjerë bllokohet 2 orë në rrugë

Vlorë/ Rikthehen atentatet me eksploziv, një tjetër shpërthim biznesi në mesnatë

Rrëfimi tronditës i 18-vjeçares shqiptare: Prindërit më mbajnë të burgosur në shtëpi, duan të më…

VIDEO/ Plagosja e dyfishtë në Tiranë, publikohen pamjet e sherrit mes dy grupeve

“Deklaratat për presidentin e përbashkët Shqipëri-Kosovë”, reagon Vasili: Vendi digjet, Rama…

Artikulli paraprakShkencëtarët zbulojnë lidhjen mes migrenës dhe sëmundjeve të zemrës
Artikulli tjetërMisteret e Bitcoin, si u zhduk personi që mban ‘firmën’ e valutës dixhitale