Ballina Galeri Prag Shën Valentini, Besi më romantik se kurrë, shihni dedikimin e veçantë...

Prag Shën Valentini, Besi më romantik se kurrë, shihni dedikimin e veçantë që i ka bërë Xhensilës (FOTO)

Aktori i humorit, Bes Kallaku dhe këngëtarja zë-ëmbël, Xhensila Myrtezaj, pa dyshim që janë një nga çiftet më të dashura e më të komentuara nga publiku shqiptar.

Të gjithë jemi mësuar që ta shohim Besin të bëjë postime humoristike, por duket se me këtë të fundit i ka lënë të gjithë gojëhapur.

Teksa jemi në prag të festës së të dashuruarve, “Shën Valentini”, Besi i ka bërë një “dedikim special” Xhensilës.

Aktori i humorit ka postuar një foto ku shkruan” “Të dua më shumë se domatet”, të cilat dihet që ai i do shumë.

Disa nga fansat e Besit në Instagram e kanë marrë me të qeshur këtë dedikim, ndërsa ka prej tyre që e kanë quajtur Besin si romantik.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook
Qosja: Pse nuk pranoj dekoratën e këtij regjimi

Aksidenti fatal në Shkodër/ Rritet bilanci i viktimave, humb jetën babai dhe dy vajzat

Aksident fatal në Shkodër, humb jetën babai dhe foshnja 8 muajshe

Arrestohen dy shqiptarët, kapen në kufi me 161 kilogramë drogë (Foto)

Tërbohet sërish moti, ja çfarë na pret javën e ardhshme

Deputeti i PD publikon dokumentat/ Rama do të prishë TK që të fshehë provat e krimit që ka bërë në 99-ën (Foto)

U arrestua nga policia shqiptare, hakeri 25-vjeçar për 60 ditë do të ekstradohet në SHBA ose…

Krim i rëndë në familje/ Sherr me thika mes vëllezërve në Tiranë, një i plagosur (Emri)

I bëri “cirk” policisë nga Tirana në Fushë-Krujë, ja kush është i shumëkërkuari i arrestuar (Emri)

EMRI/ Pranga për hajdutin e makinave, kush është 45-vjeçari nga Durrësi

Artikulli paraprakFOTO/ Arratiset nga Shqipëria, ish-deputetja shfaqet papritur në Sahara
Artikulli tjetërTiranë/ ‘Shënjestrohet’ karburanti, grabitet në mes të ditës