Ballina Showbiz Prezantuesja e famshme Caroline Flack “topless” në Majorka (+16)

Prezantuesja e famshme Caroline Flack “topless” në Majorka (+16)

SHPËRNDAJE

 Caroline Flack del “topless” në brigjet e Majorkës

Ndërsa vera sapo ka hyrë, të gjithë yjet e showbizit kanë filluar pushimet e tyre, nën syrin e aparatit fotografik kësaj rradhe është një nga prezantueset më të famshme britanike 
Caroline Flack.

Ajo është fotografuar në majorka teksa kalon disa momente relaxi “topless”

Në këto fotografi ajo ngjan më shumë me një “top-modele”.

 

SHPËRNDAJE

LAJM I FUNDIT/ Alarmohet policia, eksploziv i vendosur në një makinë në Vlorë

Aksident në aksin Elbasan-Peqin, përplasen dy makina por dëmtohet rëndë kalimtarja

FOTO/ Njihuni me burgun që të lë pa fjalë, më luksozi në botë, si hotel me 5 yje

VIDEO/ Pamje rrënqethëse, momenti tragjik kur 25-vjeçaren e shtyjnë në shina dhe përplaset për vdekje nga treni

“Kardiomiopatia”, sëmundja e fshehtë që i mori jetën gazetares Adela Xhamani, ja shenjat e saj

FOTO/ Këshilltari i LSI-së: Ja neni që i detyron shqiptarët të paguajnë për OJF-të e Sorosit

“Fatin e atdheut ta luajmë në kazino”, Profesor Kabo ironizon kandidatin për kryeprokuror Artur Selmani

Shiten aksionet e “Lori Caffe”, familja Hoxha përgjysmon kontrollin e saj në kompani

E bujshme/ Spanja mund të përjashtohet nga Botërori, “fërkojnë” duart italianët

FOTO/ Mbledhja e dy qeverive në Pogradec, qytetarët presin me pankarta Ramën

Artikulli paraprakFushata/ Bllokohen tenderat deri në fund të zgjedhjeve
Artikulli tjetërArsyet pse duhet të pini verën, pijen që mbron zemrën tuaj