Ballina Showbiz Rikthehet me foto provokuese pas një kohe të gjatë, Kim Kardashian “çmend...

Rikthehet me foto provokuese pas një kohe të gjatë, Kim Kardashian “çmend fansat

Kim Kardashian rikthehet më në formë se kurrë.

Bukuroshja ka postuar në Instagram një foto ku shfaqet e shtrirë në shtrat teksa mban veshur një palë mbathje dhe gjoksin e ka mbuluar me duar.

Në foton e publikuar Kimi shfaq linjat e saj perfekte pas lindjes së djalit.

Prej kohësh foto kaq të nxehta të Kim kishin munguar, por duket se bukuroshja kërkon të tërheqë sërish vëmendjen.

Me siguri që këtë gjë e ka arritur, pasi vetëm disa orë pas publikimit ka marrë miliona pëlqime.

 

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook

“Gjyqi shndërrohet në ring”, dy shqiptarët ‘rebelohen’ ndaj trupit gjykues

Gruas shkodrane i ikën “tepeleku i kokës”, i prish ballkonin komshiut për të futur…

FOTO/ Humb kontrollin e automjetit, plagoset rëndë 20-vjeçarja shqiptare, nënë e tre fëmijëve

Kryemadhi vijon me sulmet: Rama po u bën shqiptarëve, atë që nuk ua bënë otomanët për 500 vite

Sinoptikanët japin alarmin: Në fundjavë rikthehet rreziku i përmbytjeve, ja zonat që mund të preken

FOTO/ Kishin fshehur drogën në qeset e plehrave, si u shkatërrua banda shqiptare në Itali (Emrat)

Paralajmërimi i fortë i Ngjelës: Politikanët e korruptuar janë të tmerruar, shumë shpejt do vulosin fundin e tyre

Publikohen fotot e projektit, ja si do të duket Aeroporti i Vlorës

Berisha shpërthen ndaj Ramës: Skënderbuçi i Spiropalit nuk vendosi një tufë lule tek përmendorja e Skënderbeut

Rrëzohet nga dritarja e shkollës, adoleshentja dërgohet me urgjencë në spital

Artikulli paraprakKujdes kur prisni siguracione për makinën në Durrës
Artikulli tjetërÇfarë fshehin meshkujt rreth seksit dhe cilat janë sekretet e tyre në shtrat?