Ballina Showbiz Rita Ora koncert gjigant në Kosovë, reperi i famshëm shqiptar ndan skenën...

Rita Ora koncert gjigant në Kosovë, reperi i famshëm shqiptar ndan skenën me të

Prej disa javësh është bërë me dije lajmi për ardhjen e Rita Orës në Kosovë, e cila do të jetë pjesë e një koncerti gjigant.

Me rastin e 10-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës, këngëtarja shqiptare me famë botërore , Rita Ora, do të performojë në koncertin madhështor që do të mbahet në Prishtinë.

Por Rita nuk do të jetë e vetme në skenë, pasi bëhet me dije se para shfaqjes së saj, një tjetër emër i njohur i muzikës shqiptare do të performojë për të gjithë të pranishmit dhe bëhet fjalë për Ledri Vulën.

LEXO EDHE:  Rita Ora në UEFA, Era Istrefi në Rusi 2018 dhe Dua Lipa në Champions League/ Bukuroshet shqiptare, imazh i Kosovës në botë

Deri më tani nuk bëhen me dije emra të tjerë, por mësohet se Dua Lipa nuk do të jetë pjesë, si pasojë e impenjimeve të tjera.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook