Ballina Showbiz Shikoni modelen që Lewis Hamilton po kalon pushimet do habiteni/Foto

Shikoni modelen që Lewis Hamilton po kalon pushimet do habiteni/Foto

Winnie Harlow është një ndër modelet më të njohura prej problemeve të saj me lëkurën. Ajo u shfaq shumë seksi me bikini, teksa në Montecarlo feston në një jaht me dashurinë e jetës së saj Lewis Hamilton.

Në këtë festë ishin dhe shumë modele të tjera ku dy ndër to ishin Bella Hadid dhe Barbara Palvin.

Ndërkohë, të gjithë ishin mbledhur për të shijuar pak pushime pasi Lewis kishte mbaruar garën e tij në Formula 1.