Ballina Showbiz Super ylli i Barcelonës, baba për herë të tretë

Super ylli i Barcelonës, baba për herë të tretë

 

Dasma përrallore pak javë më parë e vuri yllin e Barcelonës në qendër të vëmendjes së mediave ndërsa sot Messi ka zënë sërish vendin në media. Kësaj rradhe mediat spanjolle raportojnë se Antonela Roçuzzo, gruaja e Messit, është në pritje të fëmijës së tretë.

Ky lajm u konfirmua dhe nga vetë futbollisti ndërsa mediat raportojnë se 29-vjeçarja është në hapat e parë të shtatzënisë, ndërsa ende nuk dihet gjinia e fëmijë.

 

Futbollisti aktualisht ka dy djem, Thiago, që lindi më 2 nëntor të 2012-ës dhe Mateo, i cili lindi më 11 shtator të 2015.