Ballina Showbiz Super ylli i Barcelonës, baba për herë të tretë

Super ylli i Barcelonës, baba për herë të tretë

SHPËRNDAJE

 

Dasma përrallore pak javë më parë e vuri yllin e Barcelonës në qendër të vëmendjes së mediave ndërsa sot Messi ka zënë sërish vendin në media. Kësaj rradhe mediat spanjolle raportojnë se Antonela Roçuzzo, gruaja e Messit, është në pritje të fëmijës së tretë.

Ky lajm u konfirmua dhe nga vetë futbollisti ndërsa mediat raportojnë se 29-vjeçarja është në hapat e parë të shtatzënisë, ndërsa ende nuk dihet gjinia e fëmijë.

 

Futbollisti aktualisht ka dy djem, Thiago, që lindi më 2 nëntor të 2012-ës dhe Mateo, i cili lindi më 11 shtator të 2015.

Comments

comments

SHPËRNDAJE

“Përçahet PD-ja”, kritiku i Bashës sulmon Jemin Gjanën: Ki respekt të paktën për veten, mos e poshtëroni më shumë…

Degjeneron mbledhja e Kryesisë së PD, Jemin Gjana tenton të rrahë kritiken e Bashës

Çmendet moti/ Fillojnë reshjet e para të dëborës, ja qyteti ku janë zbardhur malet

Operacioni i Policisë në Elbasan, reagon Berisha: Çako i drogës arrestoi 27 endacakë, por me Bandën e Ramës…

Albi Nako qan live në studio për Klaudia Pepën, ajo i dërgoi një videomesazh

Sekuestrohen prona dhe llogari bankare në Tiranë, policia jep detajet: Ja kujt i përkasin

Fotoja e Ramës me Trump, shpërthen Spartak Ngjela: O pafille, shqiptarët s’janë indianë

MAKABRE/ Si u gjetën me këmbë dhe duar jashtë varrit dy vëllezërit nga Devolli?

Sulmi me blind ndaj Policisë, Haki Çako flet për “barrikadën e krimit”: Autori është identifikuar

DETAJET/ Superaksioni i Policisë në Elbasan, arrestohen 27 “të fortë”. Bllokohen prona e mjete superluksoze

Artikulli paraprakGjendet i vdekur në pishinën e ambasadës, ambasadori i Rusisë në Sudan
Artikulli tjetërReceta e Gatimit/ Si të gatuajmë kek me reçel qershie