Ballina Showbiz Taulant Xhaka super i dashuruar, ja çfarë publikon në rrjetet sociale(FOTO)

Taulant Xhaka super i dashuruar, ja çfarë publikon në rrjetet sociale(FOTO)

SHPËRNDAJE

Vetëm disa ditë më parë mediat rozë shkruajtën, se Taulant Xhaka ishte në lidhje me një bukuroshe nga kosova. Ky lajm tashmë është vërtetuar nga vetë futbollisti i cili ka publikuar një foto të vajzës që quhet Arbnora.

Pavarsisht se nuk ka ende shumë informacione duket se kjo bukuroshe ja ka dalë që ti rrëmbëj zemrën e lojtarit me origjinë shqiptare.

Ndryshe, vëllai i Taulantit, Graniti tashmë është fejuar me Leonita Lekajn.

Comments

comments

SHPËRNDAJE

Tragjedia në Durrës/ Reagimi i parë zyrtar lidhur me ngjarjen: Nga se u shkaktua zjarri

FOTO/ Dikur luante kundër Ronaldos e Kakasë, sot berber në Elbasan. Historia e futbollistit shqiptar

E RËNDË/ Tragjedi në familjen durrsake, zjarri iu merr jetën trinjakëve të mitur

Bes Kallaku e ‘turpëroi’ duke i kujtuar zarfin, Ermal Mamaqi tregon se sa lekë hodhi në dasmë (Foto)

A do të luhet Superkupa e Europës në Tiranë? UEFA merr vendimin

Ndalimi i simboleve të komunizmit/ Lulzim Basha fiton mbështetje të rëndësishme. Takoi sot…

Përplasja me policinë në Elbasan, biznesmeni Çela: Kam një mesazh për Berishën dhe Bashën!

“Vazhdoj ta dua Fildezin”, ish-bashkëshorti që vrau gjyqtaren bën një kërkesë që nuk pritej

Dëshmia tronditëse: Shefi i Krimeve në Durrës mori 30 mijë euro për vrasjen e djalit tim

EMRAT/ Lista e drejtorëve kryesorë të LSI në qarqe që pritet të shkarkohen

Artikulli paraprakSeks online/ Ja kush është nëna e dy fëmijëve që menaxhonte prostitutat në kryeqytet(Foto)
Artikulli tjetërArratisje spektakolare nga komisariati i Shkodrës, gjashtë grupe të FNSH vihen në ndjekie të 20 vjeçarit (EMRI)