Ballina Kryesore VIDEO/ Befason Elvana Gjata, ‘puthje lezbike’ me Kejvinën live në emision

VIDEO/ Befason Elvana Gjata, ‘puthje lezbike’ me Kejvinën live në emision

Këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata, i ka munguar një prej një kohe të gjatë audiencës shqiptare.

Ajo ka qenë e ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”, ku foli për karrierën e saj në muzikë, por dhe për jetën personale.

Por, gjatë emisionit, këngëtarja i ka habitur të gjithë me veprimin e saj.

Ndërkohë që velina e “Xing”, Kejvina Kthella i tha se e pëlqen shumë dhe i drejtoi pyetjen nëse i pëlqejnë vajzat, këngëtarja duket se nuk është përmbajtur dhe ka puthur para publikut velinën.

Pas veprimit, Elvana sqaroi se e puthi velinën në faqe, por për më tepër shihni videon dhe bëjeni vetë gjykimin…

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook