Ballina Kryesore VIDEO/ Kënga që hapi dasmën, kërcimi i parë i Getoarit me Marinën...

VIDEO/ Kënga që hapi dasmën, kërcimi i parë i Getoarit me Marinën si burrë e grua

SHPËRNDAJE

Pasi u prit me shumë kureshtje dhe interesim nga mediat rozë të showbizit ajo e cila mund ta quajmë dasma e vitit, mes Getoar Selimit dhe Marina Vjollcës ka startuar dhe duket se është më magjike se kurrë.

Ceremonia e celebrimit të tyre ka zgjatur goxha dhe ata janë argëtuar pa fund duke shijuar çdo çast të mundshëm që dita e tyre më e lumtur u ka ofruar dhe vazhdon tu ofrojë. Moderatorja e njohur ka ndërruar fustanin e saj të mbrëmjes së dasmës duke e hequr atë që përdori në plazh tek ceremonia.

 

Kështu sipas traditës dasmën e ka hapur dhëndri me nusen me një vals të bukur teksa na reflekton dashurinë e pastër të dy vipave ndaj njëri tjetrit. Kënga nuk mund të ishte mëse e goditur “Love on thë brain” përshkruan më së miri dashurinë e thellë që ata kanë.

 

Comments

comments

SHPËRNDAJE

“Lexon Kadarenë dhe dëgjon Eliza Dumin”, kush është Sladjana Stojiljkoviç, vajza serbe që po studjon gjuhën shqipe në Beograd

VIDEO/ Ministrja e Drejtësisë i përgjigjet denoncimit të qytetarëve, shkarkon “live” 3 zyrtarët e Hipotekave

Rama bën për “ujë të ftohtë”profesorët e Akademisë së Shkencave: Institucion i rrënuar, kufoma e vetvetes

Urdhëroi vrasjen e 8 mijë burrave myslimanë, Gjykata e Hagës dënon me burg të përjetshëm “Kasapin e Bosnjës”, Ratko Mlladiç

DOSSIER/ Si u vra Vasil Shanto, simbol i rezistencës shqiptare në Luftën e Dytë Botërore

“Jo vetëm gjoba, por dhe…”, Policia Rrugore prezanton Lotarinë e Radarit: Ja çfarë do të fitojnë 20 shoferët më të mirë

“Kemi një vit e gjysmë pa u paguar”, punonjësit e 55 kompanive të By-Passit të Fierit e Vlorës në protestë

Sapo kishte dalë nga burgu, kapet sërish i “forti” shqiptar në Itali. Policia i zbulon kokainë, armë dhe mijëra euro në banesë (Foto)

Skandali/ Ja sa duhet të paguash në spital për t’u futur në operacion pa radhë e pa asnjë dokumentacion (Video)

“Do ta vrasim të birin e kokëmushkës amerikane”, ISIS kërcënon me jetë djalin e Donald Trump, alarmohet Shtëpia e Bardhë

Artikulli paraprakVirusi i rrezikshëm Zika kthehet në kurë, shëron kancerin në tru
Artikulli tjetërFOTOT/ Të ftuarit VIP në dasmën e Marinës dhe Getoarit, shihni si janë veshur