Ballina Kryesore VIDEO/ Kënga që hapi dasmën, kërcimi i parë i Getoarit me Marinën...

VIDEO/ Kënga që hapi dasmën, kërcimi i parë i Getoarit me Marinën si burrë e grua

Pasi u prit me shumë kureshtje dhe interesim nga mediat rozë të showbizit ajo e cila mund ta quajmë dasma e vitit, mes Getoar Selimit dhe Marina Vjollcës ka startuar dhe duket se është më magjike se kurrë.

Ceremonia e celebrimit të tyre ka zgjatur goxha dhe ata janë argëtuar pa fund duke shijuar çdo çast të mundshëm që dita e tyre më e lumtur u ka ofruar dhe vazhdon tu ofrojë. Moderatorja e njohur ka ndërruar fustanin e saj të mbrëmjes së dasmës duke e hequr atë që përdori në plazh tek ceremonia.

 

Kështu sipas traditës dasmën e ka hapur dhëndri me nusen me një vals të bukur teksa na reflekton dashurinë e pastër të dy vipave ndaj njëri tjetrit. Kënga nuk mund të ishte mëse e goditur “Love on thë brain” përshkruan më së miri dashurinë e thellë që ata kanë.