Ballina Showbiz VIDEO/ Luana Vjollca e “djeg” në dasmën e motrës, shikoni çfarë kërcimi...

VIDEO/ Luana Vjollca e “djeg” në dasmën e motrës, shikoni çfarë kërcimi bën bukuroshja

SHPËRNDAJE

Një nga moderatoret më të njohur të televizionit shqiptar, Luana Vjollca ka arritur dje të tërheq vëmendje të madhe në dasmën e motrës së saj kur ka filluar të kërcejë. 

Ajo ka ndezur të gjithë të ftuarit me kërcimin që ka bërë. Duket se bukuroshja ka qenë ajo e cila ka shijuar më shumë se të gjithë dasmën e së motrës.


Luana ben twerk ne dasmen e Marines by gazetar-dualajm

Comments

comments

SHPËRNDAJE

“Lexon Kadarenë dhe dëgjon Eliza Dumin”, kush është Sladjana Stojiljkoviç, vajza serbe që po studjon gjuhën shqipe në Beograd

VIDEO/ Ministrja e Drejtësisë i përgjigjet denoncimit të qytetarëve, shkarkon “live” 3 zyrtarët e Hipotekave

Rama bën për “ujë të ftohtë”profesorët e Akademisë së Shkencave: Institucion i rrënuar, kufoma e vetvetes

Urdhëroi vrasjen e 8 mijë burrave myslimanë, Gjykata e Hagës dënon me burg të përjetshëm “Kasapin e Bosnjës”, Ratko Mlladiç

DOSSIER/ Si u vra Vasil Shanto, simbol i rezistencës shqiptare në Luftën e Dytë Botërore

“Jo vetëm gjoba, por dhe…”, Policia Rrugore prezanton Lotarinë e Radarit: Ja çfarë do të fitojnë 20 shoferët më të mirë

“Kemi një vit e gjysmë pa u paguar”, punonjësit e 55 kompanive të By-Passit të Fierit e Vlorës në protestë

Sapo kishte dalë nga burgu, kapet sërish i “forti” shqiptar në Itali. Policia i zbulon kokainë, armë dhe mijëra euro në banesë (Foto)

Skandali/ Ja sa duhet të paguash në spital për t’u futur në operacion pa radhë e pa asnjë dokumentacion (Video)

“Do ta vrasim të birin e kokëmushkës amerikane”, ISIS kërcënon me jetë djalin e Donald Trump, alarmohet Shtëpia e Bardhë

Artikulli paraprakStudimi/ A e dini rrezikun që shkaktojnë ushqimet e “Fast-Food”? Jo vetëm që dëmtojnë…
Artikulli tjetërShkolla filloi, ja cili është urimi që ish-ministri Tahiri ka për djalin e tij si dhe gjithë fëmijët e tjerë shqiptarë