Ballina Galeri VIDEO/ Marina Fara “i vë flakën” Tiranës, del me mbathje në mes...

VIDEO/ Marina Fara “i vë flakën” Tiranës, del me mbathje në mes të rrugës

Marina Fara është një nga vajzat më të përfolura të showbizzit shqiptar.

Kjo jo vetëm se është vajza e këngëtares së mirënjohur shqiptare, Eli Fara, por edhe falë formave bombastike dhe joshëse që posedon.

Sa herë që ajo shfaqet, kthehet në “epiqendrën” e mediave rozë, për shkak se Marina nuk rresht kurrë së provokuari.

Së fundmi, Marina ka postuar një video në Instagram që i ka lënë pa dyshim pa fjalë të gjithë.

Në videon e postuar, Marina shihet e veshur me diçka jashtëzakonisht të shkurtër e të ngushë në formën e mbathjeve me xixa, duke i ekspozuar kështu të pasmet e saj bombastike.

E veshur dhe me një palë çizme të gjata mbi gju, Marina bën një rrotullim për të treguar më qartë të pasmet e saj bombastike. 

Picture 1 of 13

 

 

🤔

A post shared by Marina Fara 🌹 (@marinafara.official) on

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook