Ballina Showbiz (VIDEO) Publikohet bashkëpunimi i Elvana Gjatës me David Guetta dhe producentin...

(VIDEO) Publikohet bashkëpunimi i Elvana Gjatës me David Guetta dhe producentin e Justin Bieber

Është publikuar projekti i parë ndërkombëtar nga këngëtarja e mirënjohur shqiptare Elvana Gjata. “Forever is over” titullohet kënga e cila është punuar nga producenti i Justin Bieber, PooBear dhe një nga DJ më të paguar dhe më të famshëm në botë, David Guetta.

Këngëtarja shfaqet e veçantë si gjithmonë edhe në debutimin e saj në tregun ndërkombëtar, ndërsa për këtë projekt ka punuar shumë gjatë.

Elvana duket në formën e saj më të mirë në videoklip, ku përveç zërit të saj bie në sy dhe linjat e saj pothuasje perfekte.

Pritet që kënga të ketë shumë sukses jo vetëm në Shqipëri por dhe në tregun ndërkombëtar muzikor.

Kënga e saj e fundit në shqip është “Lejla” në bashkëpunim me Capital T dhe 2po2.