Ballina Showbiz (VIDEO) Publikohet bashkëpunimi i Elvana Gjatës me David Guetta dhe producentin...

(VIDEO) Publikohet bashkëpunimi i Elvana Gjatës me David Guetta dhe producentin e Justin Bieber

SHPËRNDAJE

Është publikuar projekti i parë ndërkombëtar nga këngëtarja e mirënjohur shqiptare Elvana Gjata. “Forever is over” titullohet kënga e cila është punuar nga producenti i Justin Bieber, PooBear dhe një nga DJ më të paguar dhe më të famshëm në botë, David Guetta.

Këngëtarja shfaqet e veçantë si gjithmonë edhe në debutimin e saj në tregun ndërkombëtar, ndërsa për këtë projekt ka punuar shumë gjatë.

Elvana duket në formën e saj më të mirë në videoklip, ku përveç zërit të saj bie në sy dhe linjat e saj pothuasje perfekte.

Pritet që kënga të ketë shumë sukses jo vetëm në Shqipëri por dhe në tregun ndërkombëtar muzikor.

Kënga e saj e fundit në shqip është “Lejla” në bashkëpunim me Capital T dhe 2po2.

 

SHPËRNDAJE

LAJM I FUNDIT/ Alarmohet policia, eksploziv i vendosur në një makinë në Vlorë

Aksident në aksin Elbasan-Peqin, përplasen dy makina por dëmtohet rëndë kalimtarja

FOTO/ Njihuni me burgun që të lë pa fjalë, më luksozi në botë, si hotel me 5 yje

VIDEO/ Pamje rrënqethëse, momenti tragjik kur 25-vjeçaren e shtyjnë në shina dhe përplaset për vdekje nga treni

“Kardiomiopatia”, sëmundja e fshehtë që i mori jetën gazetares Adela Xhamani, ja shenjat e saj

FOTO/ Këshilltari i LSI-së: Ja neni që i detyron shqiptarët të paguajnë për OJF-të e Sorosit

“Fatin e atdheut ta luajmë në kazino”, Profesor Kabo ironizon kandidatin për kryeprokuror Artur Selmani

Shiten aksionet e “Lori Caffe”, familja Hoxha përgjysmon kontrollin e saj në kompani

E bujshme/ Spanja mund të përjashtohet nga Botërori, “fërkojnë” duart italianët

FOTO/ Mbledhja e dy qeverive në Pogradec, qytetarët presin me pankarta Ramën

Artikulli paraprakZbardhen emërimet e reja të Ministrit të PD-së në burgje dhe hipoteka (EMRAT)
Artikulli tjetërGjashtë arsyet se pse njerëzit inteligjentë nuk mund të jenë të lumtur