Ballina Showbiz Video/ Shpërthen Ronela Hajati: Ja pse nuk gjej burrë, meshkujt janë injorantë

Video/ Shpërthen Ronela Hajati: Ja pse nuk gjej burrë, meshkujt janë injorantë

SHPËRNDAJE

Këngëtarja Ronela Hajati ishte një nga të ftuarat në emisionin ‘Top Show’ ku aty ka folur për karrierën e saj muzikore, por dhe rreth jetës së saj personale që nuk është shumë e hapur. Ronela Hajati tha se deri më tani nuk ka dalë asnjë mashkull që tja mbledhë asaj dhe nuk do dali akoma për shumë kohë të tjera për aq kohë sa ata janë injorantë.

Ajo pati një shpërthim kur u pyet rreth djemve të kohëve të sotme duke thënë se i kanë thyer pritshmërit e saj por ato pritshmëri që kishte për keq dhe lëshoi një mesazh për ta:

“Kam një mesazh për meshkujt se ju ka vdekur xhentilesa. Janë bërë injorantë dhe thonë pastaj pse nuk gjen burrë. Ulesh në tavolinë, u flet për një libër a për një poezi dhe nuk merr asnjë përgjigje.”

Comments

comments

SHPËRNDAJE

Aksident në Durrës, makina e policisë përplaset me një “Benz”

Raporti për konsumin: Rrinë në kafe, por nuk pinë shumë kafe, ja si renditen shqiptarët në botë

Debati për TVSH, Rama i del në krah deputetit socialist: Erion Braçe është zëri që s’i ka tradhtuar kurrë interesat e të dobëtëve, opozita…

A u mbajt i fshehtë rasti i pengmarrjes në Fier? Policia i kundërpërgjigjet Bashës: Ju bëjmë me dije se…

Lotaria Amerikane/ Ambasada e SHBA ka një njoftim të rëndësishëm për aplikuesit: Të gjitha regjistrimet para 18 tetorit, duhet të…

VIDEO/ Anxhelina Shala zhvishet live në emision dhe tregon “shenjat” e dashurisë që i ka lënë deputeti…

Dhuna ndaj të dënuarve, reagon Avokati i Popullit: Të hetohen të gjithë policët që “torturojnë” të burgosurit

Krimi në familje godet sërish, xhaxhai qëllon me thikë nipin 14-vjeçar në Patos (Emri)

FOTO/ Aksident në Tiranë, autobusi i Kombinatit përplas të moshuarën

Kamikazi hedh në erë kamionin, të paktën 231 të vdekur dhe 300 të plagosur (Video+Foto)

Artikulli paraprakSkandal/ Shefi i ShKB “tradhton” kapelen e shtetit dhe vendos atë të PS
Artikulli tjetër‘Pakti i heshtur politikanë-gjykatës’, Edi Rama shpjegon arsyet e prishjes së PS-LSI