Ballina Showbiz Video/ Shpërthen Ronela Hajati: Ja pse nuk gjej burrë, meshkujt janë injorantë

Video/ Shpërthen Ronela Hajati: Ja pse nuk gjej burrë, meshkujt janë injorantë

Këngëtarja Ronela Hajati ishte një nga të ftuarat në emisionin ‘Top Show’ ku aty ka folur për karrierën e saj muzikore, por dhe rreth jetës së saj personale që nuk është shumë e hapur. Ronela Hajati tha se deri më tani nuk ka dalë asnjë mashkull që tja mbledhë asaj dhe nuk do dali akoma për shumë kohë të tjera për aq kohë sa ata janë injorantë.

Ajo pati një shpërthim kur u pyet rreth djemve të kohëve të sotme duke thënë se i kanë thyer pritshmërit e saj por ato pritshmëri që kishte për keq dhe lëshoi një mesazh për ta:

“Kam një mesazh për meshkujt se ju ka vdekur xhentilesa. Janë bërë injorantë dhe thonë pastaj pse nuk gjen burrë. Ulesh në tavolinë, u flet për një libër a për një poezi dhe nuk merr asnjë përgjigje.”