Ballina Kryesore VIDEO/ “Të ha si hienat”, Lek Plepi ‘shpërthen’ ndaj aktorit të humorit

VIDEO/ “Të ha si hienat”, Lek Plepi ‘shpërthen’ ndaj aktorit të humorit

Një prej personazheve të njohura në rrjetet sociale në Shqipëri është Lek Plepi, i cili ka sjellë dhe disa projekte muzikore për publikun.

Pasi ngacmimet e aktorit të humorit të ‘2XL’ kanë qenë të shumta për të, prandaj i kërkoi falje gjatë një lidhje direkte në rrjetin social “Instagram”.

“Ty e si ty i ha si hienat’, tha Lek Plepi i nxehur. Ndërkohë Albano Bogdo i thotë se e pranon që e ka tepruar dhe i kërkon falje në sy të fansave.

Video është bërë virale pasi ka shkaktuar të qeshura dhe u shpërnda nga Lek Plepi duke shkruajtur: “E di që falja është cilesi e jo dobësi e një personi, ama janë ca gjëra pas kësaj te cilat ju nuk i dini.”

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook
LAJM I FUNDIT/ Ekzekutohet me armë shqiptarja në Greqi, dyshohet se e vrau…

E PAZAKONTË/ “Më jep vajzën për nuse, ose ju vrava të gjithëve”, nipi kërcënon me jetë xhaxhain

U arrestua për shpërdorim detyre, lirohet zyrtari i LSI-së. Prokuroria zbuloi se…

Durrës/ Akuzohet për shpërdorim detyre, cili është inspektori i Policisë i arrestuar nga SHÇBA

E rëndë! Banesa në Kombinat përfshihet nga flakët, 80-vjeçari shkrumbohet brenda saj

VIDEO/ Një burim i vërtetë frymëzimi, njihuni me motrat binjake që jetojnë me dy koka në një trup

EMRAT/ Ishin kthyer në makthin e pronarëve aziatikë, njihuni me “3 skifterët” shqiptarë në SHBA

Rikthehet “Balena Blu”, i merr jetën dy motrave minorene. Momenti para se të hidheshin nga kati i 10 (Video)

VIDEO/ Habit drejtori i Ujësjellësit: E kam lënë qëllimisht qytetin tre ditë pa ujë, s’më mori njëri në telefon

Durrës/ I sekuestrohet 2 milionë euro pasuri, kush është biznesmeni me precedentë (Emri)

Artikulli paraprakVrasja e Devi Kasmit, çfarë vendosi gjykata për 4 të arrestuarit
Artikulli tjetërHabit “Formula 1”! Ja me kë i zëvendëson ‘minifundet dhe takat e larta’ që rrinin pranë pilotëve