25-vjeçarja më parë kishte një Mercedes-Benz CLS dhe një Bentley Continental GT të mbuluar edhe ato me kristale, por ajo kaloi tashmë dhe te makina Lamborghini.

Faktikisht, ky Lamborghini Huracan nuk është diçka që e shohim shpesh. Makina i takon Daria Radionova me bazë në Londër, e cila është 25-vjeç..

Makina është mbuluar me kristale Swarovski nga një kompani e quajtur Vinceri, e specializuar në përpunimin e kristaleve.

Ajo që shihni këtu është një total prej 1,3 milion kristale Swarovksi të ngulitura në ngjyrë.

Instagram Photo

My new beast 🌪🌪🌪 #ba11byy #upgrade

Gepostet von Daria Radionova am Montag, 25. Dezember 2017

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook