Ajo është e njohur si “gangsterja e Elbasanit” dhe shpesh bëhet mjaft e komentuar në mediat sociale.

Bëhet fjalë për bukuroshen Trejsi Sejdini, e cila është “arratisur” drejt Dubati ku mesa duket po kalon goxha kohë cilësore, por nuk e dimë se në shoqërinë e kujt është.

Mirëpo, vajzën seksi nga Elbasani e kanë nxehur fansat e saj, dhe për këtë ajo ka shpërthyer në rrjetet sociale.

Ajo është indinjuar nga fakti se disa persona, nishashin e saj e kanë quajtur puçërr.

K*rva, shkoni q*huni. Nuk është puçër, është nishan, shkoni lani gojën para se me fol”, shkruan Trejsi në një InstaStory.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1486″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook