Pas publikimit të videos-bisedës me përmbajtje erotike dhe banale mes deputetit demokrat Ervin Salianji dhe shtetases G.D., të shumta kanë qenë reagimet në rrjetet sociale.

Një prej tyre, ish-kandidati për deputet i Partisë Demokratike, Andi Përmeti ka reaguar ashpër në lidhje me videon e bërë virale në rrjetet sociale, të publikuar nga “cna.al”.

Përmeti i kërkon Bashës të reagojë, pasi sipas tij deputetë që…, nuk i shërbejnë vendit.

Reagimi i plotë
Perseri fati ne deren e Bashes.

Eshte e cuditshme se si fati i perqaset Bashes ne opozite, dite per dite dhe cdo dite me shume. 
Sot Basha ka rastin ti tregoje shqiptareve qe ai eshte ndryshe nga Rama, qe nuk eshte imoral si ai dhe mbi te gjitha qe per te morali eshte pjese e rendesishme e drejtimit te neserm te Shqiperise.

Sot Basha ka fatin te perjashtoje te pakten nje nga deputetet e tij nga grupi parlamentar duke i treguar shqiptareve qe vertet gjithsecili ne demokraci eshte i lire te beje cte doje ne jeten e tij private por kurrsesi smund te shk…hen dhe q..en ne oren e punes, aty ku paguhen nga taksat tona per tu degjuar dhe per te luftuar kete maxhorance qe cdo dite e me shume po shkaterron Shqiperine dhe jo per tu q… me njeri-tjetrin.

Basha duhet te reagoje.

LEXO EDHE:  Deputeti demokrat merr rolin e "parashikuesit", zbulon se ç'do të ndodh në të ardhmen me Saimir Tahirin

Ne pritje….

P.S. E habitshme se si mund ti ndodhin me shume skandale opozites se vet maxhorances. Kjo sdo ishte e mundur pa vendimarrjen decizive te Bashes.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook