Moderatorja sipmatike, Roza Lati e ka thënë shpesh në intervistat e saj se mamaja e saj, nuk është aspak dakord që ajo ka aq shumë tatuazhe.

Roza madje i ka premtuar disa herë se nuk do të pikturonte më në lëkurën e saj, por duke qenë se moderatotja i ka shumë qejf këto të fundit e ka pasur shumë të vështirë që t’ja plotësojë mamit dëshirën.

Sot, moderatorja ka shpërndarë në ‘Instastory’ disa shprehje dhe figura kuajsh dhe pasi ka mbaruar publikimin e tyre, ka bërë tag djalin që i bën asaj tatuazhet duke i thënë se së shpejti duhet të inspirohen për një tatuazh të ri.

Por këtu sigurisht që futet në skenë Rita, e cila i ka dërguar menjëherë mesazh në ‘Whatsapp Rozës’:

“Kuptimi i gjësë. Mos do të bësh ndonjë zhgaravin tjetër, të kam mohuar s’kam fëmijë. Mendohu mirë. Viiiiiiz” – i ka shkruar Rita ndërkohë që Roza ka postuar bisedën në Instastory dhe ka shkruar: “Kur merr vesh mami që do bëj tattoo, hahahah”.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook