Një grabitje e pazakontë ka ndodhur ditën e djeshme, ku një 34-vjeçar ka denoncuar vjedhjen e mbeturinave.

Ngjarja në fjalë ka ndodhur në Tiranë. 34-vjeçari ka kërkuar kapjen e hajdutëve.

Ky denoncim me siguri që ju ka lënë pa fjalë.

Njoftimi i policisë:

Më datë 30.06.2018, shtetasi D. Sh., vjeç 34, banues në Tiranë, kallëzon se rreth orës 11:00, në rrugën “Selim Brahja”, dy persona me kamionin tip “Benz” të një firme, në një kosh mbeturinash, kanë vjedhur mbetje të riciklueshme. Punohet për identifikimin dhe kapjen e tyre. Neni 134 i Kodit Penal.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook