Ndoshta kjo listë do t’ju befasojë dhe do të ndryshojë pamjen tuaj te meshkujt, por është e vërtetë se ka shtatë gjëra të çuditshme që meshkujt i pëlqejnë te femrat.

Lista më poshtë:

1. Syzet

Gratë që mbajnë syze zakonisht duken tërheqëse për burrat. Tani kjo është konfirmuar, ju mund të kontaktoni lirisht lentet e kontaktit … Dhe ata që mbajnë syzet me të vërtetë janë me fat, apo jo?

2. Theksi

Ju nuk duhet të jeni nga ndonjë vend tjetër për të pëlqyer një njeri. Ndoshta ju thjesht keni një theks të caktuar në varësi të qytetit nga i cili jeni ose rajoni. Ju nuk duhet të keni turp për theksin tuaj, por ju duhet të jeni krenar, pasi është pikërisht ai që meshkujt e pëlqejnë dhe i tërheqin në mënyrë të çuditshme. Theksi juaj tingëllon ekzotik, dhe edhe nëse gjuha juaj amtare është e njëjtë  dhe nëse jo, është edhe më mirë!

3. Peshqir mbi kokë

Një nga gjërat më të çuditshme që u pëlqen meshkujve është kur e dashura e tyre lan flokët dhe pastaj përdredhë ato në një peshqir. Ndoshta është koha për të nisur një prirje të re? Ose mos …

4. Kur ai të shikon ty kur bën grim

A keni gjetur ndonjëherë veten në një situatë të tillë që i dashuri apo bashkëshorti juaj po ju vështron gjatë kohës që vinin grimin tuaj? Pra, mos ngurroni të uleni para tij dhe le t’ju admirojë.

LEXO EDHE:  Lajm shokues për meshkujt! Ja çfarë ndodh me spermën e tyre

5. Kur një grua ushtron

Shumë njerëz duan të shohin gratë që praktikojnë. Ky vështrim i lodhur dhe ndjenja e djersitur në lëkurë thjesht vepron mbi ta si një magnet! Nëse ju pëlqen apo jo, burrat ende e konsiderojnë atë një pamje shumë seksi. Le të shikojë ju ndërsa ushtroni, ose edhe më mirë shtroni së bashku.

6. Modeli ushtarak

Filloni të mbani këtë dizajn sepse duket shumë pozitiv për meshkujt. Shumica e tyre mendojnë se një grua në “veshje ushtarake” është seksi. Ai nuk do të jetë në gjendje t’ju rezistojë!

7. Kur një grua mban bluzën të tij

Një vështrim i pasigurt është gjithashtu tërheqës për meshkujt, veçanërisht nëse mbani bluzën e tij. Provoni këtë “mashtrim” dhe shikoni se si do të reagojë.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook