Është shtyrë ndeshja mes Juventusit dhe Atalantës e vlefshme për javën e 26-të të Seria A e cila do luhej në orën 18:00 të ditës së sotme.

Në Torino ka patur reshje të mëdha dëbore dhe stadiumi “Juventus Stadium” është zbardhur nga dëbora.

Ky ishte shkaku që organizatorët e takimit kanë vendosur që kjo ndeshje të shtyhet.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook