Te Fundit

Shtypi

Tatimet bllokojnë 500 mijë litra birrë, gjobë 70 mln...

Një tjetër operacioni i Tatimeve ka bërë që të bllokohen 500 mijë litra birrë në një fabrikë në Kashar dhe një gjobë të majme. Në...

Detajet/Shkoi si turist në Gjirokastër, rrëzohet në përrua dhe...

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e ndodhur pak më parë në Gjirokastër, teksa një trup i pajetë u gjet në Përroin e...

Festë me armë në dasmë, ndalohen tre në Kosovë

Festa me armë në vend, pavarësisht disa fushatave që janë bërë me vite nga Policia e Kosovës, nuk po ndalet. Për 24 orë në...

Operacion i madh antidrogë, 17 arrestime në Shqipëri dhe...

Mediat italiane bëjnë me dije se operacioni i koduar ‘Rruga e Detit’është zhvilluar pak para agimit, mes Sardenjës, l’Emilia-Romagna dhe Shqipërisë. Karabiierët kanë vënë...

Voton Fatos Nano, mesazh PD-PS: Koha të rreshtohemi hapur!

Ish-kryeministri dhe lideri historik i Partisë Socialiste, Fatos Nano, me bashkëshorten e tij kanë votuar ditën e sotme në Mullet. Nano ka shpjeguar në një...

Faqet e para/ Ja çfarë shkruajnë gazetat për sot,...

Pasqyra e lajmeve kryesore të ndodhura gjatë ditës së djeshme. Këto janë titujt kryesorë të gazetave kryesore për ditën e sotme, e mërkurë 26 Qershor. ...

Te Fundit

Kryesore

Me Shumë Lajme