Muajt ​​e kaluar kanë qenë intensivë me planetet retrogradë dhe lëvizjet astrologjike që na bënë të punojmë për të zbuluar qëllimin tonë dhe të kemi marrëdhënie të suksesshme, por, sipas horoskopit, ky muaj do të jetë kulmi i gjithë kësaj përpjekjeje.

Dashi

Këto muaj kanë qenë si një spastrim për ju, keni kaluar disa ndryshime dhe kjo ju ka përgatitur që të angazhoheni me veten, për të ditur se çfarë dëshironi. Tani që e dini që duhet të merreni me veten, ju jeni gati për të ndarë energjinë tuaj me të tjerët.

Demi

Në një moment keni ndjerë se çdo gjë ka humbur, kjo e ka ndryshuar rrënjësisht jetën tuaj, në muajin tetor ju mund të shijoni mundësi të reja në marrëdhëniet tuaja, kjo do t’ju ndihmojë të zgjeroni horizontet dhe të gjeni një hobi të ri.

Binjakët

Këtë tetor ju do të gjeni energjinë për të vepruar dhe për të marrë atë që dëshironi në marrëdhëniet tuaja, ju mund të manifestoni atë që dëshironi dhe për të marrë atë në sajë të aftësive tuaja të shkëlqyera të komunikimit.

Gaforrja

Ju keni qenë në gjendje të lidhni gjithçka që keni përjetuar gjatë disa muajve të fundit dhe kjo ju ka bërë të ndiheni më të sigurt për veten tuaj, siguria që ju rrezatoni do t’ju bëjë më tërheqës dhe do të takoni më shumë njerëz që do të pasurojnë jetën tuaj.

Luani

Besoni në faktin se po shkoni në drejtimin e duhur dhe lejeni të udhëhiqeni nga instinkti juaj, do të shihni se çfarë do që ju dëshironi në marrëdhëniet tuaja do të vijnë tek ju.

Virgjëresha

Nëse kaloni një kohë të vështirë në marrëdhënien tuaj, do të gjeni një mënyrë për ta kapërcyer nëse dëshironi, kyç do të jetë të dëgjoni dhe të veproni me zemër.

Peshorja

Këtë muaj mund të bëni më shumë lidhje me njerëzit rreth jush. Përdoreni atë për të mësuar më shumë dhe për të qenë një person më i plotë, kjo do t’ju ndihmojë të fitoni aftësi të reja.

Akrepi

Komunikimi juaj me të tjerët do të përmirësohet shumë, do të ndalni dyshimet dhe do të keni më pak keqkuptime, kjo do t’ju ndihmojë në të gjitha aspektet e jetës suaj.

Shigjetari

Së shpejti do të gjeni dashurinë e jetës suaj, por duhet të jeni të kujdesshëm që të mos lejoni mundësinë të kalojë, të besoni dhe të bëni një hap plot besim ndaj dashurisë.

Bricjapi

Është koha që t’i lini paragjykimet tuaja prapa njerëzve të tjerë, sepse kjo mund të jetë arsyeja pse ende nuk e gjeni dashurinë. Ndaloni gjykimin e të tjerëve dhe punoni për të përmirësuar veten, atëherë do të vijë dashuria.

Ujori

Duhet të jeni të sinqertë me veten dhe të lini atë maskë që i paraqitni shoqërisë në qoftë se dëshironi të gjeni dashurinë e vërtetë, pasi shpirti juaj binjak duhet ta shohë të vërtetën që të përputhet me dashurinë.

Peshqit

Ju ende nuk e lini të shkoë të kaluarën dhe kjo ju ka bërë të humbisni mundësi të tjera në dashuri, të fokusoheni në të tashmen dhe mos harroni se gjithçka ndodh për një arsye.