Një automjet tip “Golf” është kapur nga policia e Sarandës pasi ishte i ngarkuar me lëndë narkotike.

Mësohet se automjeti tip “Golf” ku udhëtonin dy persona nuk i është bindur urdhërit të policisë për të ndaluar.

Menjëherë në ndjekje të “Golf”-it është vendosur një automjet i policisë. Gjatë ndjekjes, automjeti i patrullës së policisë e ka përplasur “Golfin” dhe e ka nxjerrë nga rruga.

Gjatë kontrollit në automjet është konstatuar një sasi lënde narkotike. Në automjet ndodheshin dy persona, të cilët 

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook