Tani që po afron dhe sezoni i plazhit, disa prej jush mund të jenë të shqetësuar për mënyrën si do të duken me bikini.

Mirëpo për të gjithë ju, ekziston receta ideale për ta eleminuar dhjamin në zonën e barkut.

Kjo është receta që ju nevojitet, e cila ka përbërës që mund të gjenden lehtësisht në shtëpitë tuaja.

Përbërësit:

-1 limon

-20 gr tul aloe vera

– 250 ml ujë

Të gjithë përbërësit përzihen sëbashku derisa të formohet një masë homogjene. Kjo pije jo vetëm që djeg kaloritë, por përmirëson cilësinë e lëkurës dhe të flokëve tuaj.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook