Adhuruesit e futbollit, jo rrallë herë priren të vendosin skedina apo edhe baste me njëri tjetrin, lidhur me parashikimet për ndeshjet që zhvillohen.

Bookmakersat kanë publikuar skedinën e ditës, ku bëhet fjalë për vetëm dy ndeshje.

Palermo-Frosinone 1 dhe Numancia-Valladolid 2.

Image

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook