Sipas aktorëve, skenat pasionante kosniderohen si skenat më të vëshitra për tu luajtur, kjo për vetë faktin se ndaj partnerëve mund të shkëmbehen shumë emocione.

Disa aktorë janë dashuruar gjatë xhirimeve të filmave duke i dhënë më shumë pasion interpretimeve të tyre.  Dashuria mund të vijë kur nuk e mendon dhe rastet e mëposhtme janë prova e vërtetë:

Days of Thunder – Nisja e nje romance të vërtetë, e historisë së  dashurisë mes Nicole Kidman dhe Tom Cruise. Gjatë  xhirimeve aktorët përjetuan dashurinë e cila marrosi të gjithe pas dyshes Kidman-Cruise.

Gigli – Jennifer Lopez dhe Ben Affleck nisën romancen e tyre gjatë xhirimit të filmit “Gigli”. Filmi bekoi lidhjen, që për disa kohe, ishte me e komentuara e botes së showbizz dhe  kinematografisë.

Cruel Intentions – Ju ka bërë për vete kimia në film e Reese Witherspoon dhe Ryan Phillipp? Tani e dini përse.

Mr. and Mrs. Smith – 12 vjet sëbashku. Gjithçka e nisur në setin e filmit të suksesshëm. Nëse ende ju merr malli për dashurinë e tyre, rishikoni filmin.

The Rum Diary –  Filmi bëri që shume vajza të dashurohen me Johnny Deep. Kjo edhe për shkak të karakterit të tij në film, teksa vet aktori bie në dashuri me aktoren Amber Heard.

Eh si është jeta, të tjere duam, me të tjerë përfundojmë.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook

LEXO EDHE:  Aktorja bukuroshe, Jennifer Lawrence pozon nudo për "VOGUE" (FOTO +16)