Ballina Kryesore Horoskopi për ditën e sotme 12 shtator 2017. Shenja që favorizon beqarët,...

Horoskopi për ditën e sotme 12 shtator 2017. Shenja që favorizon beqarët, ja kush do kalojë momente të trazuara

SHPËRNDAJE

DASHI
Në përgjithësi lidhja juaj do jete e qëndrueshme dhe nuk priten probleme te mëdha. Mos neglizhoni asgjë qe do iu thotë ai. Beqaret do jene me te privilegjuar se te tjerët dhe do përjetojnë emocione pa fund. Nuk do ndiheni me te vetmuar sepse një person i veçante do behet pjese e juaja. Financat do jene ne përgjithësi te stabilizuara dhe nuk priten probleme.

DEMI
Dashuria do shkoje shume mire sot dhe ju nuk do keni asnjë ankese për partnerin. Disa qe kane shume kohe bashke do mendojnë ta zgjerojnë familjen e tyre te re. Edhe për beqaret perspektivat do jene te mira, megjithatë ata nuk duhet te nxitohen te marrin vendime te menjëhershme. Ne planin financiar do e keni me te qarte rrugën qe duhet te ndiqni drejt përmirësimit te situatës.

BINJAKËT
Respektojeni mendimin dhe fjalën e atij qe keni ne krah sot dhe do e shihni qe marrëdhënia juaj do shkoje ne rrugën e duhur. Nga ana tjetër edhe ata qe kane pasur mosmarrëveshje do ndihen me mire. Beqaret nuk duhet absolutisht te nisin aventura te shkurtra sepse do lëndohen. Ne planin financiar do keni energjinë e duhur për te kaluar çdo sfide.

GAFORRJA
Do jeni te gatshëm te provoni edhe eksperienca te reja sot me atë qe keni ne krah vetëm e vetëm qe te ndiheni me mire dhe emocionet te jene me te fuqishme. Beqaret do flirtojnë mjaft me disa persona qe do kenë pranë. Veproni me takt. Financat do i menaxhoni me shume kujdes dhe maturi, prandaj nuk do keni as vështirësi apo probleme te mëdha.

LUANI
Atmosfera ne jetën tuaj ne çift do jene e ngrohte dhe aspak problematike. Për çdo gjë do flisni me qetësi dhe kujdes. Për beqaret priten takime te rëndësishme dhe mjaft emocionuese. Disa persona do jene me te vërtetë fatlume qe do iu njohin apo do iu kenë ne krah. Yjet do i mbrojnë gjate gjithë kohës financat sot dhe situata nuk do jene shume e vështirë.

VIRGJËRESHA
Klima për jetën tuaj ne çift do jete e qete. Mars do jete planeti qe do iu beje te tregoheni me te matur me fjalët dhe me te kuptueshëm përkundrejt partnerit. Beqaret nga ana tjetër do kenë surpriza te këndshme te përgatitura nga miqtë. Ku i dihet, mund te behet fjale edhe për njohje me persona te veçante. Te ardhurat do kenë përmirësime te ndjeshme. Përfitoni për te hequr disa para mënjanë.

PESHORJA
Jeta sentimentale e çifteve do jete mjaft e qëndrueshme edhe pse kohet e fundit debatet kishin pushtuar marrëdhënien e tyre. Do falni, por do dini edhe te kërkoni falje. Ne jetën e beqareve nuk do ndodhe asgjë e veçante, megjithatë dita nuk do jete aspak e mërzitshme fale miqve. Financat do jene te mira, përfitoni për te bere investimet e duhura.

AKREPI
Gjate kësaj dite mund te lindin disa mosmarrëveshje ndërmjet jush dhe atij qe keni ne krah dhe kjo për shkak te kokëfortësisë suaj te tepruar. Beni kujdes! Për beqaret mund te ndodhe gjithçka. Përgatituni për një dite te mbushur me drithërima. Ne planin financiar do keni gjithë kohës mbështetjen e yjeve. Do iu behet edhe një propozim interesat qe do ua përmirësoje ndjeshëm buxhetin.

SHIGJETARI
Dite me e bukur sesa mendohej, kjo e sotmja për te dashuruarit. Çdo gjë do shkoje me mire sesa parashikohej sepse si ju ashtu edhe partneri do toleroni mjaft. Do joshni shume persona sot dhe mundësitë do jene te mira për te krijuar se shpejti lidhjen qe aq shume e keni nderuar. Ne planin financiar do merrni vendime te rëndësishme te cilat shume shpejt do sjellin përfitime.

BRICJAPI
Jupiteri do jete planeti qe do merret me jetën tuaj ne çift sot. Ai do iu ndihmoje t’i zgjidhni me qetësi dhe maturi te gjitha mosmarrëveshjet qe keni pasur dhe ta shihni me pozitivizem te ardhmen se bashku. Beqaret me ne fund nuk do jene te mbyllur ne vetvete, por do i hapin portat e zemrës. Ne planin financiar mund te kryeni edhe disa transaksione te rëndësishme.

UJORI
Klima për jetën tuaj ne çift do jete mjaft e ngrohte sot. Nuk do mbani inate me njeri-tjetrin dhe kjo do iu beje te jetoni qetësisht çdo moment se bashku. Beqaret do ia lënë çdo gjë kohës dhe nuk do kërkojnë me ngulm te krijojnë një lidhje. Financat do kenë përmirësime fale një trashëgimie te lënë nga një i afërmi juaj. Gjithçka do ndodhe shpejt, por situata do përmirësohet ndjeshëm.

PESHQIT
Dite e trazuar kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Debatet me partnerin do jene te shumta dhe asgjë nuk do shkoje ashtu si e kishit menduar. Beqaret do kenë takime, mbase edhe dashuri me shikim te pare, por duhet te tregohen me te hapur ndaj takimeve. Me ne fund, ne planin financiar pritet një dite me shume fat. Do arrini te kryeni shpenzimet e nevojshme.

Comments

comments

SHPËRNDAJE

“Vendimin do e marrim me popullin”, LSI i përvishet Ballës: Zgjidhja për importin e plehrave është …

Paralajmërimi i fortë i Trump: Nëse s’kemi rrugëdalje, shkatërrojmë totalisht Korenë e Veriut

Ambasada e SHBA ka një super lajm për shqiptarët: Mos e humbisni këtë mundësi!

VIDEO/ Fjalimi frymëzues i Ben Blushit që mediat shqiptare nuk e transmetuan kurrë

Bes Kallaku turpëron Ermal Mamaqin: Zarfin tënd për dasmën ende nuk e kam gjetur…(FOTO)

VIDEO/ “Kaubojsi” feston 42-vjetorin: Kam një dedikim për mamin, gruan dhe fëmijët…

Topalli paralajmëron Bashën: Ti të fyen inteligjencën, Jozefina nuk bën hapa prapa!

Basha flet prerazi: Marrëveshja me Ramën ka vdekur me kohë

Kapet kamion me drogë në portin e Vlorës, kishte destinacion Italinë

FOTO/ “Pijanec që shitej për një boçe raki”, ky është gazetari që po shan hapur Dritëro Agollin

Artikulli paraprakParashikimi i motit për ditën e sotme, kur priten reshjet e shiut dhe sa do të jenë temperaturat
Artikulli tjetërFOTO/ Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme, 12 shtator 2017