Ballina Sociale Njihuni me Ethan, vogëlushin 17-muajsh që i vodhi zemrën publikut kur në...

Njihuni me Ethan, vogëlushin 17-muajsh që i vodhi zemrën publikut kur në skenë po këndonte babai i tij (VIDEO)

SHPËRNDAJE

Pa dyshim që fëmijët janë gjëja më e çmuar dhe më e dashur që mund të ekzistojë. Ata bëjnë atë që e ndiejnë pa u shqetësuar për mënyrën se si duken apo se çfarë mendojnë njerëzit.

Ata këndojnë, vallëzojnë dhe luajnë sa herë që duan. Mund të ndodh që mund të qëndrojmë duke parë veprimet e tyre dhe mund të mësojmë prej tyre disa gjëra.

Shpesh herë janë fëmijët ata që na sjellin relaksin dhe qetësinë e duhur pas një dite stresuese pune.

Njihuni me Ethan, bebin vetëm 17-muajsh, i cili i ka vjedhë zemrën publikut në një koncert të muzikës Country në SHBA, ku po perfomonte babai i tij.

Ethan nuk mundi të rezistonte dot pa hyrë në skenë kur po shihte babain e tij teksa po këndonte me kitarë.

Vogëlushi vrapoi drejt skenës kur babai i tij, këngëtar i muzikës Country, Coffey po performonte.

Ethan filloi të kërcejë sa më shpejt duke ndjekur tingujt e kitares dhe këngës që po këndonte babai i tij. 

Mënyra se si Ethan kërcente ishte vërtetë e habitshme dhe ka lënë gojëhapur publikun që po e shihte. 

Babai i Ethan, Coffey tha se kjo është një gjë e natyrshme për vogëlushin e tij, pasi dhe në shtëpi e bën këtë gjë sa herë që ai këndon ose vendos muzikë.

Comments

comments

SHPËRNDAJE

“Vendimin do e marrim me popullin”, LSI i përvishet Ballës: Zgjidhja për importin e plehrave është …

Paralajmërimi i fortë i Trump: Nëse s’kemi rrugëdalje, shkatërrojmë totalisht Korenë e Veriut

Ambasada e SHBA ka një super lajm për shqiptarët: Mos e humbisni këtë mundësi!

VIDEO/ Fjalimi frymëzues i Ben Blushit që mediat shqiptare nuk e transmetuan kurrë

Bes Kallaku turpëron Ermal Mamaqin: Zarfin tënd për dasmën ende nuk e kam gjetur…(FOTO)

VIDEO/ “Kaubojsi” feston 42-vjetorin: Kam një dedikim për mamin, gruan dhe fëmijët…

Topalli paralajmëron Bashën: Ti të fyen inteligjencën, Jozefina nuk bën hapa prapa!

Basha flet prerazi: Marrëveshja me Ramën ka vdekur me kohë

Kapet kamion me drogë në portin e Vlorës, kishte destinacion Italinë

FOTO/ “Pijanec që shitej për një boçe raki”, ky është gazetari që po shan hapur Dritëro Agollin

Artikulli paraprakBerisha publikon denoncimin nga spitali psikiatrik: Rikthehet skllavëria në shtetin e Noriegës
Artikulli tjetërVIDEO/ Çmendet moti, breshër sa një kokërr arrë në Librazhd, shkaktohen dëme të konsiderueshme në bujqësi