Ballina Sociale Njihuni me Ethan, vogëlushin 17-muajsh që i vodhi zemrën publikut kur në...

Njihuni me Ethan, vogëlushin 17-muajsh që i vodhi zemrën publikut kur në skenë po këndonte babai i tij (VIDEO)

Pa dyshim që fëmijët janë gjëja më e çmuar dhe më e dashur që mund të ekzistojë. Ata bëjnë atë që e ndiejnë pa u shqetësuar për mënyrën se si duken apo se çfarë mendojnë njerëzit.

Ata këndojnë, vallëzojnë dhe luajnë sa herë që duan. Mund të ndodh që mund të qëndrojmë duke parë veprimet e tyre dhe mund të mësojmë prej tyre disa gjëra.

Shpesh herë janë fëmijët ata që na sjellin relaksin dhe qetësinë e duhur pas një dite stresuese pune.

Njihuni me Ethan, bebin vetëm 17-muajsh, i cili i ka vjedhë zemrën publikut në një koncert të muzikës Country në SHBA, ku po perfomonte babai i tij.

Ethan nuk mundi të rezistonte dot pa hyrë në skenë kur po shihte babain e tij teksa po këndonte me kitarë.

Vogëlushi vrapoi drejt skenës kur babai i tij, këngëtar i muzikës Country, Coffey po performonte.

Ethan filloi të kërcejë sa më shpejt duke ndjekur tingujt e kitares dhe këngës që po këndonte babai i tij. 

Mënyra se si Ethan kërcente ishte vërtetë e habitshme dhe ka lënë gojëhapur publikun që po e shihte. 

Babai i Ethan, Coffey tha se kjo është një gjë e natyrshme për vogëlushin e tij, pasi dhe në shtëpi e bën këtë gjë sa herë që ai këndon ose vendos muzikë.