Ballina Galeri Njihuni me vogëlushen më të bukur bukur në botë, sytë e saj...

Njihuni me vogëlushen më të bukur bukur në botë, sytë e saj do t’iu mahnisin

Anastasia Knyazeva është vogëlushja 6-vjeçare nga Rusia e cila është quajtur “vajza më e bukur në botë”.

Me fytyrën e saj prej engjëlli, pamjen magjepsëse dhe sytë e kaltër, është e pamundur të mos e adhurosh.

Anastasia është një fëmijë modele mjaft e suksesshme pasi ka marrë pjesë në një sërë fushatash.

Edhe pse është një fëmijë në hapat e para të jetës, Anastasyia ka marrë shumë oferta modelimi nga kompani të ndryshme botërore.

“President Kids” është kompania që ka arritur ta bëje për vete bukuroshen mahnitëse. 6-vjeçarja ka mbi 500 mijë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram, që menaxhohet nga e ëma Anna.

Picture 1 of 15

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook