Ballina Horoskopi S’ju mbyllet goja! Këto janë 3 shenjat më llafazane të horoskopit!

S’ju mbyllet goja! Këto janë 3 shenjat më llafazane të horoskopit!

Nga bisedat e vogla te ato më serioziet njerëzit e duan komunikimin. Disa më shumë disa më pak, e rëndësishme është që të gjithë flasim.

Gjithashtu ka edhe prej atyre njerëzve të cilët nuk dinë të pushojnë, dhe i përkasin këtyre 3 shenjave të horoskopit:

Binjakët – Si mund të pushoj së foluri një shenjë e udhëhequr nga Mërkuri? Planeti i mendimit u jep atyre edhe një aftësi të madhe për ta shprehur gjithmonë atë që mendojnë, dhe për hir të së vërtetës Binjakët mendojnë shumë. Në çdo tavolinë ata janë personat që flasin më shumë, dhe ju mund ta dalloni lehtësisht një Binjak në bisedë e sipër.

Dashi – Impulsiv dhe elokuentë, të lindurit në shenjën e Dashir do thonë çfarë ju vjen në mendje. Ata thjesht nuk i mbajnë dot gjërat përbrenda dhe kjo reflektohet më së miri në një bisedë. Prisni debate të forta dhe të gjata me ta sepse e kanë pasion.

Shigjetari – Janë të sinqertë dhe entuziastë. Në bisedë kërkojnë protagonizëm dhe janë plotë me humor. Mos prisni kurrë një Shigjetar të heshtur, dhe vetëm mendoni të jeni një Akrep nën shoqërinë e këtyre 3 shenjave.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook
Qosja: Pse nuk pranoj dekoratën e këtij regjimi

Aksidenti fatal në Shkodër/ Rritet bilanci i viktimave, humb jetën babai dhe dy vajzat

Aksident fatal në Shkodër, humb jetën babai dhe foshnja 8 muajshe

Arrestohen dy shqiptarët, kapen në kufi me 161 kilogramë drogë (Foto)

Tërbohet sërish moti, ja çfarë na pret javën e ardhshme

Deputeti i PD publikon dokumentat/ Rama do të prishë TK që të fshehë provat e krimit që ka bërë në 99-ën (Foto)

U arrestua nga policia shqiptare, hakeri 25-vjeçar për 60 ditë do të ekstradohet në SHBA ose…

Krim i rëndë në familje/ Sherr me thika mes vëllezërve në Tiranë, një i plagosur (Emri)

I bëri “cirk” policisë nga Tirana në Fushë-Krujë, ja kush është i shumëkërkuari i arrestuar (Emri)

EMRI/ Pranga për hajdutin e makinave, kush është 45-vjeçari nga Durrësi

Artikulli paraprakRama takim me naftëtarët: Nëse doni të vini në këmbë në Tiranë…
Artikulli tjetërZbardhen fjalët e fundit që Aldisoni i tha Arielës para se ta vriste