Ajo konsiderohet si një nga vajzat më të bukura shqiptare. 

Po flasim për ish-Miss Shqipërinë, Almeda Abazi, e cila kohët e fundit është bërë nostagjike, pasi ka postuar në faqen e saj në Instagram dhjetëra foto nga fëmijëria dhe adoleshenca.

Në një prej fotove shihet Almeda kur ka qenë bebe. “Me nerva” shkruan bukuroshja shqiptare në mbishkrimin e fotos, duke marrë shkas nga vetullat e vrenjtura në foto.

Në një foto tjetër, Almeda shfaqet edhe pak më e madhe dhe shkruan “Kjo jam unë e vogël”.

Si e vogël, edhe tani në moshë të rritur, Almeda mbetet një vajzë me tipare të bukura dhe shumë e ëmbël.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1214″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook