Ndodh në Las Vegas, muzikë, argëtim dhe striptiste në formë roboti.

Ju kishte shkuar në mendje të shihni edhe striptiste në formë roboti.

Epo kjo ndodh e ku tjetër veçse në Las Vegas, ku po mbahet një spektakël me striptisë robotë.

Dhe siç duket nga fotot ato me të vërtetë duken shumë seksi ndonëse jo të gjithë nga të pranishmit u mahnitën.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook