Ballina Sport Aksident me pasoja në Moto GP, Max Biaggi luan me jetën

Aksident me pasoja në Moto GP, Max Biaggi luan me jetën

Numri 2 i shpejtsisë Max Biaggi ka gjetur spitalin pas një aksidenti që mund të rezultojë fatal për të pasi pati një përplasje gjatë provave.

Provat e garës Sagittario mund të ishin të fundit për ish-kampionin i cili u plagos keqazi dhe pati dëmtime të shumta në brinjë por fatmirsisht helikopteri i urgjencës së Romës ka ardhur në kohë rekord duke e dërguar në spital 45 vjeçarin.

Lajmet në Itali raportojnë se tashmë Biaggi ndodhet jashtë rrezikut për jetën por dhimbjet sipas tij janë të pa përballueshme, shpresojmë ta shohim sërisht në pistat e garave Biaggin, shërim të shpejtë kampion.

Gjykata e Apelit Durrës lë në fuqi vendimin e mëparshëm, Dashamir Xhika mbetet në burg

“Hapja e portave drejt ferrit”, artikulli i ‘The Economist’ për ndryshimin e kufijve në Ballkan

FOTO/ Fejohet këngëtari i njohur shqiptar, publikon pamjet e shkëmbimit të unazave

DOSSIER/ “Të lidhur me tela me gjemba”, si u pushkatuan barbarisht nga komunistët 22 intelektualët shqiptarë

VIDEO/ Aksidenti fatal në Shkodër, 1 minutë heshtje në takimin Vllaznia-Teuta

Bulqizë/ Mbulohet nga dëbora, furgoni me 9 pasagjerë bllokohet 2 orë në rrugë

Vlorë/ Rikthehen atentatet me eksploziv, një tjetër shpërthim biznesi në mesnatë

Rrëfimi tronditës i 18-vjeçares shqiptare: Prindërit më mbajnë të burgosur në shtëpi, duan të më…

VIDEO/ Plagosja e dyfishtë në Tiranë, publikohen pamjet e sherrit mes dy grupeve

“Deklaratat për presidentin e përbashkët Shqipëri-Kosovë”, reagon Vasili: Vendi digjet, Rama…

Artikulli paraprak“Mbretëresha e fitnesit” provokon nga pishina në Majemi, ja fotot super HOT (+16)
Artikulli tjetërINSTAT pasqyron të dhënat e fundit lidhur me studimin e ndryshimeve gjinore