Ballina Aktualitet Bllokohet trafiku para bashkisë , mësyjnë tifozat e Tiranës

Bllokohet trafiku para bashkisë , mësyjnë tifozat e Tiranës

Tifozat e skuadrës së Tiranës, kanë dalë ditën e sotme përpara Bashkisë së Tiranës pa lajmëruar dhe si pasojë kanë bllokuar gjithë trafikun e kësaj zone që vlen për tu përmendur se është një nga pikat kyçe sidomos me punimet e sheshit të ri.  

Mësohet se arsyeja e kësaj proteste është rënia e skuadrës së tyre në kategori të dytë. Ditën e shtunë Tirana zhvilloi një ndeshje me Vllazninë, në “Loro Boriçi”, ku nuk arriti dot të merrte më shumë se një brzim 0 – 0. Kjo gjë i ka revoltuar pamasë tifozët të cilën kanë zgjedhur të protestojnë për këtë çështje.

Qosja: Pse nuk pranoj dekoratën e këtij regjimi

Aksidenti fatal në Shkodër/ Rritet bilanci i viktimave, humb jetën babai dhe dy vajzat

Aksident fatal në Shkodër, humb jetën babai dhe foshnja 8 muajshe

Arrestohen dy shqiptarët, kapen në kufi me 161 kilogramë drogë (Foto)

Tërbohet sërish moti, ja çfarë na pret javën e ardhshme

Deputeti i PD publikon dokumentat/ Rama do të prishë TK që të fshehë provat e krimit që ka bërë në 99-ën (Foto)

U arrestua nga policia shqiptare, hakeri 25-vjeçar për 60 ditë do të ekstradohet në SHBA ose…

Krim i rëndë në familje/ Sherr me thika mes vëllezërve në Tiranë, një i plagosur (Emri)

I bëri “cirk” policisë nga Tirana në Fushë-Krujë, ja kush është i shumëkërkuari i arrestuar (Emri)

EMRI/ Pranga për hajdutin e makinave, kush është 45-vjeçari nga Durrësi

Artikulli paraprakShikoni çfarë tregojnë gjestet tona të përditshme
Artikulli tjetërIkën dhe Lefter Maliqi nga lista , i bashkohem Ramës