Ballina Sport Braktiset në mëshirë të fatit autobusi i kombëtares shqiptare (Foto)

Braktiset në mëshirë të fatit autobusi i kombëtares shqiptare (Foto)

SHPËRNDAJE

Autobusi i kombëtares shqiptare me pronësi të FSHF-së mësohet se është braktisur që prej 4 ditësh tek autostrada Elbasan-Tiranë.

Mjeti është përdorur vetëm brenda vendit nga përfaqësueset e moshave të reja dhe thuhet se ka pësuar një defekt gjatë kthimit të kombëtares për në Tiranë pas ndeshjes me Estoninë të shpresave U-21 që u luajt në “Elbasan Arena” më 12 Qershor.

FSHF-ja nuk ka bërë asnjë njoftim zyrtar përsa i përket këtij incidenti me kombëtaren i cili ka mbetur në hije megjithë autobusin.

I parkuar në korsinë e emergjencës në autostradë tregon se në Federatë nuk kanë pasur kohë të merren me autobusin kur situata u bë kaotike pas ikjes së befshme të De Biassit që ka lënë kombëtaren kryesore pa trajner dhe me shumë pikëpyetje përsa i përket ndeshjeve të rradhës. Shpresojmë thjesht që ky autobus të vihet sërish në shërbim dhe të mos harxhohen lekë për faj mos interesimi.

 

SHPËRNDAJE

FOTO/ “Të lënë në mëshirë të fatit dhe të harruar nga të gjithë”, fëmijët romë të shtrirë në qendër të Durrësit

Paralajmërimi i fortë i Bashës: Ja ç’do të ndodh të hënën…

VIDEO/ Shokon Big Mama: Deri dje më thonin motër, sot krejt po ma lypin

Ndarja me moderatoren, Vin Veli e pranon publikisht: Po, e kam tradhtuar Borën

Tronditet Kanadaja, gjendet i vdekur në banesë miliarderi i “Apotex” dhe gruaja e tij, dyshohet se mund të jenë vrarë

Gazetari investigativ plas “bombën” e rradhës: Ja kush mund ta fundosë Saimir Tahirin

Petrit Vasili: Mirë që Rama shkel mbi Komisionin e Venecias, po ambasadorët ç’hall kanë që e pranojnë?

Takim i paparalajmëruar mes ambasadorit Donald Lu dhe Presidentit Meta

VIDEO/ U arrestua se fyeu grekët, shqiptarin e ndjek fati i keq edhe pasi del nga burgu. Ja çfarë i ndodhi

VIDEO/ Në Rumani këndohet shqip, “Nëntori” i Arilenës mahnit publikun vendas dhe jurinë e “The Voice”

Artikulli paraprak“Vettingu” mbledh Kuvendin në seancë të jashtëzakonshme
Artikulli tjetër“Zhdukja e 500 tonëve të kafes” detyrojnë Ministren e Financave të hap një hetim