Ballina Sport “Çmendet” Reali, ofron dy super lojtarë për të marrë Salah

“Çmendet” Reali, ofron dy super lojtarë për të marrë Salah

Real Madridi kërkon të bëjë çmendurinë vetëm për të nënshkruar me Salah.

Së fundmi, gazeta sportive “Goal” raporton se Florentino Perez është treguar i gatshëm për të ofruar Gareth Bale dhe Keylor Navas për shërbimet e anësorit egjiptian.

Duke cituar burimin nga “Diario Gol”, Salah pritet që t’i kushtojë Real Madridit plot 200 milionë euro.

Duhet të presim dritaren e transferimeve për kuptuar ofertën e çmendur të Real Madridit për Salah.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook